امروز : شنبه, ۱۰ خرداد , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۱/۰۵ - ۱۳:۴۶ ذخیره فایل ارسال به دوستان

جزئیات جلسه کمیسیون نظارت مجمع تشخیص

چهارمین جلسه کمیسیون نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام صبح امروز به ریاست محسن رضایی برگزار شد.

به گزارش بابل نوین، چهارمین جلسه کمیسیون نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام صبح امروز به ریاست محسن رضایی برگزار شد.

رضایی در ابتدای این جلسه با اشاره به ضرورت جهت گیری شفاف برنامه های پنج ساله توسعه کشور گفت: باید گام های روشنی مطابق برنامه ششم برداشته و مشخص شود که با اجرای این برنامه در پنج سال آینده چه اتفاقی در کشور روی می دهد و مردم شاهد چه تحولی در حوزه اقتصادی و معیشت خود خواهند بود.
دبیرمجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به برخی مواد بررسی شده از برنامه ششم توسعه گفت: ایجاد شغل در خانواده های تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) و بهزیستی از یک سو موجب صرفه جویی در بودجه عمومی و از سوی دیگر موجب افزایش درآمد دولت است.

در این جلسه که با حضور محمدباقر نوبخت، غلامحسین محسنی اژه ای، محمدرضا باهنر، سید مرتضی نبوی، محمد جواد ایروانی ،مجیدانصاری، محمدجعفرمنتظری، حمید رضا حاجی بابایی، داود دانش جعفری، اصغر واعظی، حسین مظفر، احمد وحیدی، عادل آذر و داود محمدی برگزارشد ، مغایرت های مواد ٨٣ ، ٨۴، ٩۴ ، ٩٧ ، ، ١١٢ و ١١٨ برنامه ششم توسعه که به تصویب مجلس رسیده است ،با سیاست های کلی نظام مورد بررسی قرار گرفت.

در این جلسه بند د ماده ١١٨ با اکثریت آرا مغایر با بند ١۶ سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی تشخیص داده و حذف شد.

گفتنی است به دلیل طولانی شدن مباحث مقرر شد، ادامه بررسی مغایرت های برنامه ششم با سیاست‌های کلی نظام در جلسات آتی کمیسیون نظارت مجمع در روز شنبه پیگیری شود.

منبع: فارس
ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين