امروز : سه شنبه, ۶ خرداد , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۱/۰۵ - ۲۲:۱۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان

رد پای علی دایی در خرید جذاب برانکو برای پرسپولیس

صادق محرمی به تازگی حضور باکیفیتی در ترکیب تیم فوتبال پرسپولیس داشته است.

به گزارش بابل نوین، این روزها همه جا صحبت از صادق محرمی است. پدیده ۲۱ ساله پرسپولیس که آنقدر مقابل فولاد خوزستان خوب ظاهر شد تا در دیدار دیروز هم فیکس شود و رامین رضاییان ملی‌پوش را نیمکت‌نشین کند.

 

شاید ندانید اما این مدافع راست جوان که قابلیت بازی در پست وینگر را هم دارد پس از پشت سر گذاشتن خدمت سربازی در ملوان انزلی به تیم علی دایی پیوست. اشتباه نکنید، اسم تیم دایی، نفت تهران نبود! خاطرتان باشد پس از اتمام لیگ پانزدهم قرار شد رفقای علی دایی صبای قم را بخرند. در آن مقطع یک‌سری بازیکن از جمله صادق محرمی به صبای قم ملحق شدند اما در ادامه همه چیز به هم خورد و علی دایی هم از این تیم جدا شد. در فاصله جدایی علی دایی از صبای قم تا سرمربیگری نفت تهران برخی بازیکنان از جمله محمد آرام‌طبع و صادق محرمی با پیشنهاد باشگاه پرسپولیس مواجه شدند. همان‌طور که می‌دانید محمد آرام‌طبع با کسب اجازه از علی دایی به پرسپولیس پیوست و خیلی زود هم پشیمان شد.

 

اما صادق محرمی یا پدیده جدید پرسپولیس ماجرایی شنیدنی دارد. ظاهراً این بازیکن به مسئولان پرسپولیس پیشنهاد می‌شود و بر همین اساس یکی از نزدیکان علی‌اکبر طاهری سرپرست باشگاه (بخوانید محمدعلی ترکاشوند) با علی دایی تماس می‌گیرد تا نظرش را درباره کیفیت فنی صادق محرمی بپرسد. شنیدیم علی دایی هم از صادق محرمی و توانایی‌های فنی‌اش تعریف می‌کند تا مسئولان پرسپولیس با خیال راحت با این بازیکن جوان قرارداد ببندند؛ جوانی که دیروز در پستی فیکس بازی کرد که نیمکت‌نشین آن رامین رضاییان ملی‌پوش بود.

 

خبر ورزشی

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين