امروز : چهارشنبه, ۷ خرداد , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۱/۰۵ - ۲۲:۱۷ ذخیره فایل ارسال به دوستان

به هیچ عنوان قرارداد این بازیکن استقلال فسخ نخواهد شد

مدیربرنامه های هافبک ازبکستانی استقلال گفت: جپاروف و استقلال به قراردادشان با یکدیگر پایبند هستند.

به گزارش بابل نوین، علیرضا احمدی درباره وضعیت پیوستن سرور جپاروف به استقلال با توجه به منع باشگاه از عقد قرارداد زمستانی اظهار داشت: ما با باشگاه استقلال و علیرضا منصوریان صحبت کردیم و آنها گفتند که به قراردادشان با سرور جپاروف پایبند هستند و به هیچ عنوان این قرارداد کنسل و منتفی نخواهد شد.

 

وی افزود: وکیل باشگاه استقلال به دنبال حل این ماجراست و انشاالله این قضیه  حل خواهد شد ولی اگر احیانا این اتفاق رخ نداد و مشکل حل نشد جپاروف باز هم استقلال را ترک نمی کند و در کنار تیم به تمرین کردن می پردازد تا در فصل آینده برای آبی پوشان به میدان برود.

 

مدیر برنامه های جپاروف اذعان داشت: جپاروف هم به قراردادش پایبند است امیدوارم که تا پایان مهلت نقل و انتقالات مشکل استقلال حل شود. در هر حال حاضر جپاروف یک بازیکن آزاد است اما دوست دارد که در استقلال باقی بماند. مشخص نیست مشکل چه زمانی حل می شود. علیرضا منصوریان هم در صحبتی که با من داشت گفت انشاالله این مشکل حل می شود و اگر هم نشد سرور مال ماست.

 

احمدی در پایان گفت: جپاروف دوست دارد در استقلال بماند و هواداران نگران نباشند امیدوارم که مشکل او هرچه سریع تر حل شود تا بتواند به تیم  کمک کند.

 

کاپ

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين