امروز : چهارشنبه, ۲ تیر , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/01/25 - 9:43 ذخیره فایل ارسال به دوستان

مهلت دوهفته ای، پایانی برای یک کشمکش

کشمکش دانشگاه علوم پزشکی و تامین اجتماعی مازندران بر سر مطالبات معوقه با اعلام مهلت دو هفته ای پایان یافت .

به گزارش بابل نوین، به  نقل از  باشگاه خبرنگاران جوان نشست تعیین تکلیف بدهی تامین اجتماعی مازندران به دانشگاه علوم پزشکی استان بعد از ظهر امروز با حضور معاونان استاندار، رئیس دانشگاه علوم پزشکی و مدیر درمان تامین اجتماعی استان برگزار و مقرر شد تامین اجتماعی یک چهارم مطالبات دانشگاه علوم پزشکی مازندران را تا دو هفته دیگر پرداخت کند .

دکتر قاسم جان بابایی رییس دانشگاه علوم پزشکی در گفتگو با  باشگاه خبرنگاران جوان با بیان اینکه تامین اجتماعی استان بابت بدهی بیمه به مراکز درمانی استان حدود ۲۴۰ میلیارد تومان به این دانشگاه بدهکار است گفت: بیمه تامین اجتماعی بر اساس قانون مکلف به پرداخت ۶۰ درصد مطالبات، ۱۵ روز پس از دریافت اسناد است.

وی افزود: دانشگاه علوم پزشکی مازندران ۱۴ ماه است که مطالبات خود را دریافت نکرده است .

رییس دانشگاه علوم پزشکی مازندران با ارسال نامه ای به استانداراز قطع ارائه خدمات درمانی ۶ بیمارستان تامین اجتماعی زیر مجموعه این دانشگاه از فردا ششم بهمن خبر داده بود .

در این نامه اشاره شده بود از آنجایی که سازمان تامین اجتماعی بی اعتنا به حقوق بیمه شدگان خود، اراده ای برای انجام تکالیف قانونی خود به عمل نیاورده از این پس ۶ بیمارستان استان که تحت پوشش تامین اجتماعی هستند ارائه خدمات درمانی به بیمه شدگان تامین اجتماعی را قطع خواهند کرد و بیماران پس از پرداخت نقدی ، صورتحساب را برای دریافت هزینه های درمان خود به تامین اجتماعی ببرند.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين