امروز : چهارشنبه, ۲ تیر , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/01/25 - 10:33 ذخیره فایل ارسال به دوستان

رقابت یک هزار نفر در مسابقات قرآنی «سراج»

یک هزار شهروند منطقه چهارده در بخش خواهران در مرحله داوری مسابقات قرآنی «سراج» هفتم و هشتم بهمن ماه به رقابت می پردازند.

به گزارش بابل نوین، به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای اخلاق؛ ۱۰۰۰ شهروند منطقه چهارده در بخش خواهران در مرحله داوری مسابقات قرآنی «سراج» هفتم و هشتم بهمن ماه در فرهنگسرای اخلاق به رقابت می‌پردازند.

صفا فاضلی دبیر اجرایی مسابقات قرآنی سراج در منطقه چهارده با اعلام این مطلب گفت: پس از اجرای داوری مسابقات قرآنی «سراج» ویژه برادران در روز اول بهمن ماه، در بخش خواهران نیز یک هزار نفر روزهای هفتم و هشتم بهمن ماه در مرحله داوری مسابقات قرآنی در رشته های قرائت، تحقیق، ترتیل و حفظ خردسالان به رقابت می‌پردازند.
به گفته فاضلی، بر اساس شیوه نامه مسابقات، در رشته قرائت تحقیق و ترتیل، شرکت کنندگان در شاخصه‌های تجوید، وقف و ابتداء، صوت و لحن و در رشته حفظ نیز کودکان و خردسالان از نظر حسن حفظ و کیفیت محفوظات ارزیابی می‌شوند و به تمامی کودکان نیز همزمان باحضور در مرحله داوری، هدیه فرهنگی اهدا می شود.
وی افزود: نفرات اول تا سوم رشته‌های تحقیق و ترتیل (مبتدی و پیشرفته) در تمام رده های سنی به تفکیک خواهران و برادران که بر اساس رای هیات داوران انتخاب می‌شوند. همزمان با آغاز دهه مبارک فجر در آیین اختتامیه مرحله مقدماتی چهارمین دوره مسابقات قرآنی «سراج» در فرهنگسرای اخلاق تقدیر می شوند.
فرهنگسرای اخلاق درخیابان پیروزی، خیابان شکوفه، خیابان شهید کاظمی، جنب بوستان گلزار واقع است.
ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين