امروز : یکشنبه, ۱۱ خرداد , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۱/۰۶ - ۱۹:۱۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان

پیکر آتش‌نشانان چرا در طبقه پایین پلاسکو پیدا شد؟+عکس

به گزارش بابل نوین، تمام پیکرهای آتش‌نشانانی که امروز کشف شده است، در منطقه شمال غربی پلاسکو و در طبقه همکف و منفی یک مدفون شده بودند.

امروز تاکنون ۶ پیکر از آتش‌نشانان مفقود در پلاسکو از زیرآوار خارج شده است. نکته اینجاست که پیکر این آتش‌نشانان همگی در بخش شمال‌غربی ساختمان و در نزدیکی پاساژ پلاسکو، کشف شده است. این نشان می‌دهد آتش‌نشانان در یکی از طبقات بالایی مشغول عملیات اطفای حریق بوده‌اند که با تخریب ساختمان، فرصت نجات جان خود را نداشته اند.

پیکر آتش‌نشانان چرا در طبقه پایین پلاسکو پیدا شد؟+عکس

روز گذشته، سعید کمانی، آتش‌نشانی که بالای نردبان و داخل سبد مشغول خاموش کردن آتش در ضلع غربی ساختمان بود،‌ درباره زمان تخریب گفت: «نردبان‌ها در ضلع‌هایی مانند ضلع غربی توانستند تعداد زیادی از آتش‌نشانان را خارج کنند. در طبقات ۱۲ و ۱۳ پارچه صورتی از پنجره‌ها آویزان شده بود و آتش‌نشانان از ما خواستند که آنها را از داخل ساختمان بیرون بیاوریم، اما برای این کار محدودیت‌هایی وجود داشت. قبل از ریزش اصلی، در داخل ساختمان چند ریزش رخ داد. یکی از همکارانم تلاش کرد با پتک، فنس را بشکافد اما نتوانست موفق شود. من حتی برای نجات همکارانم گارد جلوی سبد را باز کردم اما نتوانستم برخی از آنها را نجات دهم. قرار شد تجهیزات برش برای ما بیاورند تا بتوانیم آتش‌نشانان گرفتار شده در ساختمان را نجات دهیم ولی کار از کار گذشت.»

 

منبع:خبرآنلاین

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين