امروز : سه شنبه, ۲۵ خرداد , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/01/25 - 19:38 ذخیره فایل ارسال به دوستان

افتتاح یک سینما همزمان با آغاز جشنواره فیلم فجر

 

افتتاح یک سینما همزمان با آغاز جشنواره فیلم فجر

به گزارش بابل نوین،سینما بهمن که یکی از قدیمی ترین سینماهای شهر تهران است در راستای طرح کلان «بازسازی، نوسازی و توسعه سالن های سینمایی» سازمان سینمایی حوزه هنری از اول آذر ماه سال جاری برنامه بازسازی آن به همت موسسه بهمن سبز آغاز شده و با آغاز دهه مبارک فجر بازگشایی می‌شود.

بازسازی سینما بهمن شامل دکوراتیو، سالن انتظار، سالن‌ نمایش، کف پوش‌ها، صندلی‌ها و ارتقای سیستم های صوتی و تصویری و … بوده است.

بازسازی سینما آفریقا در شهر مشهد، بازسازی و تبدیل سینما قدس تبریز از سینمایی یک سالنه به سینمایی ۲ سالنه، بازسازی کامل سینما فلسطین شهر همدان به صورت ۲ سالنه، بازسازی و بهره برداری سینما فلسطین شهر اصفهان، آغاز ساخت اولین پردیس سینمایی اصفهان به نام چهار باغ با چهار سالن، بازسازی سینما آزادی شهر ارومیه، بازسازی سینما آزادی شهر آبادان که پس از دوازده سال مهرماه امسال بازگشایی شد. همچنین، برنامه ریزی برای بازسازی کامل سینما کیهان و سینما ایران، به روزرسانی و نوسازی سینماهای پیام و شاهد در شهر تهران، بازسازی سینما بهمن تهران که در سال ۱۳۴۴ ساخته شد از جمله که فعالیت هایی هستند که در یک سال و نیم اخیر صورت گرفته است.

منبع:مهر

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين