امروز : چهارشنبه, ۲ تیر , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/01/26 - 10:29 ذخیره فایل ارسال به دوستان
جهت حضور در مسابقات انفرادی و دونفره قهرمانی جهان در دوسلدورف

برادران عالمیان در ترکیب تیم ملی

ترکیب تیم ملی ورزشکاران تنیس روی میز برای حضور در تورنمنت های بین المللی مشخص شد.

به گزارش بابل نوین،به نقل از مازند اسپرت (مازند ورزش)، پس از برگزاری مسابقات انتخابی و رتبه بندی فنی ورزشکاران سرانجام به پیشنهاد مدیرتیم های ملی و سرمربی بزرگسالان و بررسی و تایید فدراسیون تنیس روی میز ترکیب ورزشکاران اعزامی به ۴ رویداد بین المللی پیش رو اعلام شد.

این تصمیم بر اساس برگزاری سه رویداد مهم در بازه زمانی ۲۰ فروردین تا ۲۰ خرداد ۱۳۹۶ است و اهمیت حضور ورزشکاران در مسابقات انتخابی به منظور ارزیابی بازیکنان در مسابقات و حفظ سلامت آنها در راستای توجه به حقوق همه ورزشکاران و مد نظر قرار دادن منافع کلی تنیس روی میز گرفته شده است.

ترکیب ورزشکاران اعزامی به مسابقات بین المللی پیش رو طبق تقویم به شرح زیر است: نوشاد عالمیان به عنوان نفر اول ورزشکاران ایرانی در رنکینگ جهانی تور حرفه ای قطر شرکت خواهد کرد و همچنین نوشاد و نیما به عنوان نفرات اول و دوم مسابقات انتخابی تیم ملی و نفرات اول و دوم ایران در رنکینگ جهانی در مسابقات کشورهای اسلامی در ترکیب تیم ملی ایران قرار گرفتند.

برادران مازندرانی تیم ملی ایران در مسابقات انفرادی و دونفره قهرمانی جهان در دوسلدورف هم در ترکیب تیم ملی به دیدار رقیبان می روند.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين