امروز : سه شنبه, ۱۳ خرداد , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۱/۰۷ - ۱۰:۵۹ ذخیره فایل ارسال به دوستان

تولید سریال «رو به راهم کن» از نیمه گذشت

تمام داستان این مجموعه در استان مازندران می‌گذرد و تاکنون حدود 50 درصد از تصویربرداری آن انجام شده است.

به گزارش بابل نوین، به نقل از روابط عمومی شبکه یک؛ مجموعه تلویزیونی «رو به راهم کن» در ۱۳ قسمت ۴۰ دقیقه‌ای با مشارکت معاونت پژوهشی و آموزشی سازمان تبلیغات اسلامی برای شبکه یک سیما در استان مازندران شهرستان سوادکوه در حال تولید است.

به گفته حمید نوبهار تهیه‌کننده «رو به راهم کن»، تمام داستان این مجموعه در استان مازندران می‌گذرد و تاکنون حدود ۵۰ درصد از تصویربردرای آن انجام شده است.

وی افزود: تصویربرداری «رو به راهم کن» تا یک ماه آینده به اتمام می‌رسد و البته کار تدوین نیز تا ۱۰ روز آینده شروع خواهد شد. ضمن اینکه تلاش می‌کنیم در اسفند ماه سریال به پخش برسد؛ البته زمان پخش به شبکه هم بستگی دارد اما زمانی که ما در نظر گرفته‌ایم در اسفند و یا نیمه دوم فروردین سال آینده خواهد بود.

«رو به راهم کن» قصه زندگی زن و شوهری را روایت می کند که زن در حوزه کشاورزی و زیست‌شناسی نیاز به تحقیقات دارد و باید به استان مازندران سفر کند. همسر او که استاد جامعه‌شناسی است، او را در این سفر همراهی می‌کند که در آنجا اتفاقاتی که پیرامون سبک زندگی است رخ می دهد.

سولماز حصاری، ژاله درستکار،‌ فرهاد بشارتی، سیامک اشعریون، غلامرضا اوصانلو، سیدجواد زیتونی، سپیده عنایت، مسعود براتی، حسین پرستار،‌ محمد محمد نژاد، محمد عمونژاد، رضا اسماعیلی، محمد زمانی، سهیل رضایی،‌ محمد ابراهیمی، هستی نیک طلب از بازیگران این سریال هستند.

سایر عوامل مجموعه «رو به راهم کن» عبارتند از:

کارگردان: هانی اکبری، تهیه کننده: حمید نوبهار، نویسنده: حسن مشگلاتی، مشاور کارگردان و برنامه ریز: سعید جلیلی، مدیرتولید: حسین کریمی، مدیرتصویربرداری: یوسف شهیدی فر.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين