امروز : یکشنبه, ۳۰ خرداد , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/01/26 - 12:42 ذخیره فایل ارسال به دوستان

احتمال اخراج مدیرعامل استقلال قوت گرفت

به گزارش بابل نوین، به عقیده هواداران استقلال، افتخاری از زمانی که به این باشگاه آمده نتوانسته عملکرد مثبتی داشته باشد و در بیشتر موارد منفعل بوده است.
داستان محرومیت استقلال از خرید بازیکن در پنجره نقل وانتقالات زمستانی همچنان ادامه دارد و مشخص نیست این تیم می تواند در ادامه فصل از تیموریان و جباروف استفاده کند یا خیر.

در این میان هواداران استقلال نسبت به این اتفاق واکنش تندی داشته‌اند و در فضای مجازی انتقادات بسیاری را از افتخاری و هیئت مدیره این باشگاه مطرح کرده‌اند. به عقیده آنها افتخاری از زمانی که به استقلال آمده نتوانسته عملکرد مثبتی داشته باشد و در بیشتر موارد منفعل بوده است.

از سوی دیگر هیئت مدیره استقلال هم از گزند این انتقادات در امان نمانده‌اند. زیرا بیشتر این اعضا چند سالی است که در هیئت مدیره حضور دارند و در تصمیمات کلان باشگاه نقش اساسی داشته‌اند. ضمن این که در عدم پرداخت طلب عادل شیحی، ردپای مسعود معینی که از اعضای هیئت مدیره باشگاه استقلال است دیده می‌شود.

شنیده می شود رضا افتخاری فضا را برای فعالیت در استقلال مهیا نمی‌بیند و قصد دارد از سمتش کناره‌گیری کند. این در حالیست که زمزمه‌هایی از برکناری او توسط وزیر ورزش هم به گوش می‌رسد.

با این اوصاف در صورت کناره‌گیری افتخاری احتمال این که هیئت مدیره استقلال هم با تغییر و تحول روبرو شود زیاد خواهد بود. باید دید در روزهای آینده چه اتفاقات دیگر برای استقلال رخ خواهد داد و آیا هواداران پرشمار این تیم می‌توانند امیدوار باشند تیم‌شان به روزهای خوبی که داشته برگردد یا خیر.

 

منبع:میزان

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين