امروز : یکشنبه, ۳۰ خرداد , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/01/27 - 10:48 ذخیره فایل ارسال به دوستان

بدهی مالیاتی کسبه پلاسکو بخشیده می‌شود

به گزارش بابل نوین، رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور با ابراز تاسف نسبت به سانحه ناگوار ساختمان پلاسکو از بخشودگی بدهی مالیاتی کسبه این ساختمان تا پایان عملکرد سال ۱۳۹۴ خبرداد.
به نقل از رسانه مالیاتی،  سیدکامل تقوی‌نژاد ضمن عرض تسلیت به مناسبت شهادت جمعی از آتش نشانان غیور و ایثارگر در جریان آتش سوزی ساختمان پلاسکو گفت: همگی ما مدیون دلاوری های این جان برکفان هستیم و باید خدمات آنان را ارج نهیم. وی این ضایعه دردناک را جبران ناپذیر دانست و اظهار داشت: این حادثه زیان مالی در روزهای منتهی به پایان سال، ضرر مالی بسیاری برای کسبه آن در پی داشته است و سازمان امور مالیاتی به نوبه خود ترتیبات قانونی برای جبران بخشی از این خسارات پیش‌بینی نموده است.

رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور تصریح کرد: به استناد ماده ۱۶۵ قانون مالیات‌های مستقیم و آیین‌نامه اجرایی آن، بنا به پیشنهاد سازمان امور مالیاتی کشور و موافقت وزیر امور اقتصادی و دارایی و مصوبه هیات دولت در تاریخ ۶بهمن ماه، تمامی بدهی‌های مالیاتی مربوط به واحدهای کسبه‌ای که در آتش‌سوزی ساختمان پلاسکو اموال آنها از بین رفته است، تا پایان عملکرد سال ۱۳۹۴ بخشوده می شود.

منبع:تسنیم

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين