امروز : دوشنبه, ۵ خرداد , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۱/۰۸ - ۱۳:۳۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان

اختصاص اعتبار ۸۰ میلیاردی کمربندی شهرهای مازندران

80 میلیارد تومان اعتبار برای اجرای کمربندی 6 شهر غرب مازندران اختصاص یافت .

به گزارش بابل نوین، به  نقل از  باشگاه خبرنگاران جوان حسن خیریانپور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مازندران گفت : با تصویب شورای برنامه ریزی و توسعه استان مازندران این اعتبار برای اجرای کمربندی شهرهای هچیرود ـ کلارآبادـ سلمانشهرـ عباس آباد ـ نشتارود و شیرود اختصاص داده شد.

وی افزود: این طرح ها که از مصوبات سفر ریاست جمهوری به مازندران است از مهمترین نیازهای مردم غرب استان مازندران بوده که با پیگیری های انجام شده محقق و مصوب شد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مازندران افزود: طبق مصوبه شورای برنامه ریزی و توسعه استان چنانچه شهرداری نتواند اعتبار مزبور را به موقع جذب نماید به شهرداری دیگری که از عملکرد بهتری داشته باشد اختصاص داده خواهد شد.

حسن خیریانپور افزود : خوشبختانه یکی دیگر از مهمترین نیازهای غرب استان از جمله تعریض پل سرآبرود چالوس و احداث پل و تونل کمربندی چالوس توانست مشکل ترافیکی این منطقه را برطرف کند.

وی همچنین اقدام در جهت آسفالت شهر کلاردشت و اختصاص مبلغ یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان برای این منظور جهت شهرداری کلاردشت را از دیگر مصوبات شورای برنامه ریزی و توسعه استان اعلام کردکه با پیگیری های انجام شده به نتیجه رسیده است .

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين