امروز : یکشنبه, ۳۰ خرداد , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/01/27 - 19:57 ذخیره فایل ارسال به دوستان

سقوط مرگبار آسانسور در قم

به گزارش بابل نوین، رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان قم گفت: بر اثر حادثه سقوط آسانسور در قم، ۲ تن مجروح شدند و ۲ تن جان خود را از دست دادند.

«محمدرضا حسنی» افزود: بازهم حوادث مرتبط با ساختمان اتفاقی تلخ و ناگواری را در استان قم رقم زد که تاکنون ۲ مجروح و ۲ فوتی داشته است.

وی ادامه داد: مقارن ساعت ۱۲:۴۰ امروز طی تماس مردمی با اورژانس ۱۱۵ حادثه سقوط آسانسور در ساختمانی مرتفع و نیمه کاره در شهرک ولایت قم گزارش شد.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان قم گفت: باتوجه به اطلاعات اولیه مردمی به اورژانس اولیه و نزدیک‌ترین آمبولانس اورژانس کمتر از پنج دقیقه بعد از وصول خبر خود را به محل رساند و متعاقب آن سه دستگاه آمبولانس دیگر به محل حادثه اعزام شد.

حسنی اضافه کرد: ارزیابی اولیه حکایت از آن داشت که چهار تن از شهروندان(سه آقا و یک خانم) هنگام سقوط در آسانسور بودند که یک تن از آقایان به‌علت شدت آسیب‌های وارده در محل و در دم فوت کرد و یک تن دیگر از آقیان برغم اقدام‌ها و تلاش‌های پرسنل اورژانس(عملیات احیا) در مسیر انتقال به بیمارستان فوت کرد.

وی ادامه داد: ۲ تن دیگر نیز همراه با مراقبت های ویژه و عملیات احیا به بیمارستان منتقل شدند که حال نفر سوم(آقا) نیز در بیمارستان بسیار وخیم گزارش شده و صرفا روند درمان نفر چهارم که خانمی حدودا۳۰ ساله هست تا حدودی رضایت بخش می باشد.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان قم یادآور شد: براساس اطلاعات اولیه، سن افراد فوت شده و مجروح در این حادثه بین ۲۵ تا ۳۰ سال است.

منبع:ایسنا

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين