امروز : شنبه, ۱۰ خرداد , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۱/۰۸ - ۲۰:۱۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان

انتقال ۲۰ هزار تن آهن آلات و نخاله از پلاسکو

به گزارش بابل نوین، معاون خدمات شهری شهرداری تهران گفت: ۲۰ هزار تن آهن آلات و نخاله های ساختمانی با ۱۷۰۰ کامیون از حادثه پلاسکو منتقل شد.

مجتبی یزدانی با اعلام اتمام عملیات آواربرداری ساختمان فروریخته پلاسکو در ساعت ۱۷ امروز، افزود: از روز نخست حادثه ساختمان پلاسکو تاکنون که ۹ روز می گذرد، ۱۷۰۰ کامیون حدود ۲۰ هزارتن آهن آلات و نخاله های ساختمانی را از محل حادثه به نقطه از پیش تعیین شده منتقل کردیم و تمامی تلاش نیروها بر این است که فردا خیابان جمهوری برای تردد خودروها و شهروندان آماده سازی شود.

وی با اعلام اینکه همزمان با اتمام عملیات آواربرداری همزمان در ضلع جنوبی و ضلع شمالی خیابان جمهوری عملیات آماده سازی دیوارکشی در محل آغاز شده است، تصریح کرد: این دیوارکشی از آن جهت انجام می شود تا دو ضلع شمالی و جنوبی خیابان جمهوری تا فردا صبح برای رفت و آمد شهروندان و خودروها ایمن سازی شود.

معاون شهردار تهران با یادآوری اینکه از روز نخست وقوع حادثه پلاسکو نزدیک به ۲۰ هزار تن آهن آلات و نخاله های ساختمانی به فاصله ۵ کیلومتری از محل حادثه منتقل شده است، افزود: با پایان یافتن عملیات آواربرداری اکیپ های ویژه ای در حال بازبینی محلی هستند تا اگر اشیاء قیمتی و مدارکی در محل باقی مانده است، کشف کرده و سپس به صاحبان شان باز گردانده شود.

منبع:مهر

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين