امروز : چهارشنبه, ۲ تیر , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/01/28 - 11:42 ذخیره فایل ارسال به دوستان
معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی:

مازندران در حوزه فرهنگ توسعه یافته نیست

معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: مازندران در حوزه فرهنگ توسعه یافته نیست و خبرنگاران تاثیر زیادی در اشاعه فرهنگ و توسعه دارند.

به گزارش بابل نوین،به نقل از قائم آنلاین، سیدهادی حسینی در نشست با خبرنگاران و اصحاب رسانه با بیان اینکه استان مازندران در حوزه فرهنگ توسعه یافته نیست، اظهار کرد: خبرنگاران تاثیر زیادی در اشاعه فرهنگ و توسعه دارند و حضور رسانه‌ها سرعت توسعه را افزایش خواهد داد.

وی با بیان اینکه استفاده نامتعارف از بیمه‌ها، به سایر قشرهای مردم و صنعت بیمه کشور و دولت آسیب می‌رساند، افزود: عدم حضور افراد در صنف مورد نظر و تظاهر به انجام فعالیت و بیمه شدن با عنوان شغل‌های دیگر، زنگ خطری برای سایر قشرهای تحت پوشش بیمه‌ای است.

معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی بیان کرد: تاثیر رسانه‌ها در این خصوص غیرقابل انکار است و ما معتقدیم باید تصمیم‌سازی کنیم تا صحنه برای ورود به عرصه رسانه‌های مکتوب و امتیاز نشریات و سایت‌ها آزاد باشد اما به راحتی نتوانند از این مقوله خارج شوند.

این مسؤول با بیان اینکه پالایش نشریات غیرفعال مورد تاکید است، تصریح کرد: پرداخت‌ یارانه‌ می‌تواند کمک به توسعه باشد و نشریاتی که در گذشته با تعداد محدود بودند اما الان بسیار گسترده است و این نشان از روند رو به جلو توسعه است.

حسینیی در پایان عدم کارکرد نشریات در سطح ملی را از نقاط ضعف رسانه‎ مازندران خواند و خاطرنشان کرد: خبرنگار وقتی می‌تواند موفق عمل کند که تامین باشد.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين