امروز : چهارشنبه, ۷ خرداد , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۱/۰۹ - ۱۳:۰۹ ذخیره فایل ارسال به دوستان
مدیرکل امور تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی خبر داد:

اعزام مُبلغ تخصصی و عمومی به مناسبت دهه فجر

گروه حوزه‌های علمیه: حجت‌الاسلام کمال با اعلام خبر اعزام مبلغان عمومی و متخصص در زمینه‌های سبک زندگی اسلامی، آسیب‌های اجتماعی، خانواده و اعتیاد و... به مناسبت دهه فجر به سراسر کشور، گفت: ثبت نام این اعزام‌ها از تاریخ ۵ بهمن ماه آغاز شده است.

به گزارش بابل نوین،به  نقل از خبرگزاری بین‌المللی قرآن (ایکنا) حجت‌الاسلام و المسلمین یحیی کمال، مدیرکل امور تبلیغی معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم از اعزام مبلغان عمومی و متخصص در زمنیه‌های مختلف خبر داد.
وی گفت: معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی در مناسبت‌های مختلف اقدام به اعزام مبلغ به سراسر کشور مخصوصا مناطق محروم کرده و در این مناسبت نیز بنابر رسالت فرهنگی و تبلیغی و بسط و ترویج و تعمیق اعتقادات دینی مردم، اقدام به اعزام مبلغان متخصص در زمینه سبک زندگی اسلامی، آسیب‌های اجتماعی، خانواده و اعتیاد و… می‌کند.
مدیر کل امور تبلیغی ضمن عرض تبریک فرا رسیدن سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی به رهبری امام خمینی(ره) اظهار کرد: دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم با توجه به رسالت فرهنگی، تبلیغی و انقلابی خود جهت تبلیغ دین اسلام، تبیین و گسترش معارف اسلامی و تحکیم مبانی نظام مقدس جمهوری اسلامی به مناسبت دهه مبارک فجر با رویکرد مقابله با آسیب‌های اجتماعی و تقویت نظام جمهوری اسلامی اقدام به اعزام مبلغ در قالب اعزام انفرادی وگروه‌های تبلیغی کرده است.
کمال ادامه داد: در دهه فجر معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی، اقدام به دو نوع اعزام، اعزام عمومی (فردی و گروهی) به سراسر کشور و اعزام تخصصی (فردی، گروهی، نخبگانی) با موضوعات و رویکرد سبک زندگی اسلامی، آسیب‌های اجتماعی، خانواده و اعتیاد به مناطق مشترک، مرزی، خاص و استان‌های البرز، قم و مرکزی؛ این اعزام ویژه مبلغان دارای مدرک کارشناسی ارشد روان‌شناسی و مشاوره و نیز گروه‌های تبلیغی تخصصی روان‌شناسی، مشاوره وپیشگیری از اعتیاد با حمایت ویژه خواهد بود.
وی افزود: اعزام‌های عمومی به سراسر کشور تنها در بازه زمانی دهه مبارک فجر از تاریخ ۱۲ بهمن لغایت  ۲۲بهمن امسال است و این درحالی است که اداره کل امور تبلیغی معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اعزام های تخصصی را بدلیل اهمیت کار و با توجه به درخواست و نیاز نهادهای مختلف و نیز درخواست گروه های تبلیغی از تاریخ ۱۲ بهمن لغایت ۲۷ اسفند ادامه خواهد داشت و از سال آینده نیز تبلیغ تخصصی در دستور کار معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی قرار می‌گیرد.
یحیی کمال با اشاره به رویکرد تخصصی دفتر تبلیغات اسلامی به صورت اعزام تخصصی گفت: سیاست و رویکرد جدی اداره کل امور تبلیغی حمایت و اعزام افراد متخصص در زمینه های آسیب های اجتماعی، خانواده و اعتیاد است و بدین منظور فعال سازی و تقویت کمیته های هدایت تبلیغی در همه استان ها در دستور کار قرار دادیم.
وی افزود: تاکنون کمیته هدایت تبلیغی شش استان به منظور تجمیع ظرفیت و ظرفیت سازی تبلیغ تخصصی با حضور فعالان عرصه تبلیغ، مسئولان گروه‌های تبلیغی، نهادهای تبلیغی، مجمع نمایندگان طلاب برای آسیب شناسی منطقه و راه‌های اثربخشی تبلیغ در جامعه برگزار شده است.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين