امروز : سه شنبه, ۱۳ خرداد , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۱/۰۹ - ۱۳:۲۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

وجود بیش از ۹۰ هزار واحد صنعتی در کشور/ در حمایت از بنگاه‌های صنعتی تفاوتی قائل نیستیم

وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: بیش از 90 هزار واحد صنعتی در کشور است و توجه ما به همه این واحدها یکسان است.

به گزارش بابل نوین، محمدرضا نعمت‌زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه از گوشه و کنار شنیده می‌شود که در راستای توسعه صنعت قرار است به برخی از بنگاه‌ها توجه شود پس تکلیف سایر بنگاه‌ها چه می‌شود، اظهار داشت: این خبر را لابد شما دارید مطرح می‌کنید چرا که ما چنین خبری را نشنیده‌ایم!

وی با تاکید بر اینکه هر بنگاه اقتصادی که بخواهد کار کند حتما زمینه‌های آن فراهم است و ما هم از آنان حمایت می‌کنیم، گفت: بیش از ۹۰ هزار واحد صنعتی در کشور است و توجه ما به همه این واحدها یکسان است.
وزیر صنعت، معدن و تجارت ادامه داد: ما در حمایت از بنگاه‌های صنعتی و اقتصادی تفاوتی قائل نیستیم منتها برخی از آن‌ها تسهیلاتی می‌خواهند و می‌توانند آن را بگیرند اما برخی از این واحدهای صنعتی شرایط لازم برای دریافت تسهیلات را ندارند.
نعمت‌زاده با اشاره به اینکه اوضاع بخش صنعت ما به ویژه بعد از تحریم‌های گذشته بسیار نابسمان بود، خاطر نشان کرد: خوشبختانه امسال رشد خوبی در اغلب زمینه‌های بخش صنعت داشته‌ایم که آمار و ارقام بانک مرکزی و مرکز آمار این مسئله را نشان می‌دهد.
ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين