امروز : سه شنبه, ۲۵ خرداد , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/01/28 - 14:29 ذخیره فایل ارسال به دوستان
باور نمی‌کنیم آن حرف‌ها را زده باشی!

ناراحتی شدید رامین رضاییان و واکنش برانکو

سرمربی و بازیکنان پرسپولیس خیال ملی پوش و البته نیمکت نشین تیم خود را بابت حرف هایی که از وی منتشر شده بود را راحت کردند.

به گزارش بابل نوین، در یکی از آخرین جلسات تمرینی پرسپولیس پیش از سفر به قم، رامین رضاییان به شدت ناراحت بود و حال و حوصله نداشت. یکی، دو تن از بازیکنان پرسپولیس از او پرسیدند: «رامین چته؟ چرا ناراحتی؟!»

رضاییان هم با بی‌حوصلگی جواب داد: «از قول من چیزهایی نوشتن که اصلاً صحت نداره… من کجا برای سرمربی تیم تعیین تکلیف کردم یا از حضور در پرسپولیس با این همه هوادار بامعرفت ناراحتم؟ واقعاً متأسفم که این چیزها رو می‌نویسن و …»

همبازیان مدافع ملی‌پوش به او گفتند: «حالا این‌قدر خودت را ناراحت نکن. ما همه تو را می‌شناسیم و می‌دانیم این حرف‌ها را نمی‌زنی و…»

رامین هم دوباره گفته است: «آخه من اگر بخوام حرفی بزنم که خودم می‌زنم. نیازی به سخنگو ندارم…»

با وجود دلداری پرسپولیسی‌ها به مدافع ملی‌پوش، این بازیکن دل و دماغی برای تمرین نداشت تا اینکه داستان به گوش برانکو ایوانکوویچ رسید.

شنیدیم سرمربی کروات پرسپولیس، رامین را نزد خود فراخوانده و خیلی کوتاه به او گفته است: «همه ما تو را می‌شناسیم و می‌دانیم چنین ادبیاتی نداری و آن مصاحبه را باور نمی‌کنیم. خودت را ناراحت نکن و تمرکزت را به هم نریز. بهتر است به تمرین بچسبی و به این چیزها فکر نکنی!»

برانکو بعد از این حرف‌ها در طول تمرین دو، سه بار با صدای بلند رضاییان را تشویق کرد تا روحیه‌اش را بالا برده و ثابت کند آن مصاحبه را باور نکرده است.

جالب آن که بعد از صحبت و تشویق‌های برانکو، این مدافع ملی‌پوش به فضای تمرین برگشت و با روحیه‌ای بالا یکی از بهترین نفرات در کارهای تاکتیکی نشان داد.

 گفتنی است یکی از روزنامه های ورزشی در شماره روز چهارشنبه خود از قول رضاییان نوشته بود: «با برانکو اتمام حجت کردم. هر کس جای من بود از پرسپولیس می رفت.»

خبر ورزشی

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين