امروز : سه شنبه, ۶ خرداد , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۱/۱۰ - ۱۴:۵۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان
نامه سرگشاده مسئول نهاد رهبری دانشگاه صنعتی بابل به رئیس دانشگاه:

عده‌ای به نام دانشگاه در حال تخریب نظام هستند/ جلوی سوء استفاده از نام دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل را بگیرید!

مسئول نهاد رهبری در دانشگاه صنعتی بابل در اعتراض فعالیت یکی از کانال‌های تلگرامی به نام یکی از تشکل‌های منحله و غیرقانونی دانشگاه صنعتی بابل طی نامه‌ای سرگشاده خواستار برخورد دانشگاه با گردانندگان این کانال تلگرامی شد.

به گزارش بابل نوین به نقل از بلاغ، مسئول نهاد رهبری در دانشگاه صنعتی بابل در اعتراض فعالیت یکی از کانال‌های تلگرامی به نام یکی از تشکل های منحله و غیرقانونی دانشگاه صنعتی بابل طی نامه‌ای سرگشاده خواستار برخورد دانشگاه با گردانندگان این کانال تلگرامی شد.

متن این نامه به شرح زیر است:

ریاست محترم دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل
برادر ارجمند جناب آقای دکتر واثقی
سلام علیکم

مدت زیادی است که در فضای مجازی مثل تلگرام، عده‌ای به صورت غیر قانونی و غیر اخلاقی صفحه ای با عنوان انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل، دایر نموده اند.

این در حالی است که چنین تشکلی به صورت قانونی در فضای مقدس دانشگاه صنعتی نوشیروانی وجود خارجی ندارد و مکرر از سوی دانشگاهیان عزیز و مردم ولایت مدار شهرستان بابل، نسبت به عملکرد این صفحه، انتقادات درست فراوانی مطرح شده است.

با نگاهی گذرا به عملکرد قبل و حال این افراد، متوجه می شویم که مطالب این صفحه گاهی سیاه نمایی، گاهی شایعه پراکنی، زمانی توهین به مسئولین نظام وگاهی هم همنوایی با مزدوران و دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

بنده در جلسه شورای فرهنگی دانشگاه و همچنین در جلسه هیئت نظارت بر تشکلها، نسبت به پیگیری این مسئله که بار حقوقی برای دانشگاه ایجاد می کند، مکرر تذکر داده ام.

با اینکه پیگیری قانونی و برخورد مقتضی با این عمل غیر قانونی و غیر اخلاقی از مصوبات جلسه هیئت نظارت بود و حضرتعالی هم ضمن تقبیح این عمل، بر پیگری جدی این مسئله تاکید کردید، ولی متأسفانه تاکنون هیچ اقدام موثری صورت نگرفت.

لذا به نظر می رسد جهت تنویر افکار عمومی و تطهیر فضای مقدس دانشگاه و جلوگیری از سوء استفاده از نام دانشگاه، تا رسیدن به نتیجه مطلوب و برخورد قانونی با گردانندگان این صفحه و عده اندکی که از داخل دانشگاه، خوراک تبلیغاتی برای آنان فراهم می کنند، این موضوع به صورت جدی تری پیگیری شود.

سیدباقر حسینی کریمی
مسئول نهاد رهبری
دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين