امروز : یکشنبه, ۱۱ خرداد , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۱/۱۰ - ۱۶:۳۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان

کفاشیان: من الان کاره ای نیستم!/ به دنبال حل مشکل استقلال هستیم

نایب رییس فدراسیون فوتبال می‌گوید کار فدراسیون برای حل مشکل استقلال سخت شده زیرا حکم صادر شده است.

به گزارش بابل نوین، علی کفاشیان در صحبتی در جمع خبرنگاران در مورد اینکه گفته می‌شود افتخاری برای حل مشکل استقلال از او کمک خواسته است، گفت:‌اگر کاری از دستم بربیاید وظیفه دارم این کار را انجام دهم. به دنبال راه‌حلی هستیم تا این مشکلات را حل کنیم.

وی افزود: استقلال تیمی است که کم هوادار ندارد و بسیار پرطرفدار است. وظیفه فدراسیون این است که تلاش کنیم تا این مشکلات حل شود.

کفاشیان در مورد اینکه گفته می‌شود او به افتخاری قول داده تا این مشکل را حل کند، تصریح کرد: من نمی‌توانم قولی دهم. به هر حال ما سه چهار روز است که به دنبال راه‌حل هستیم تا به نوعی این مشکل را حل کنیم.

نایب‌رئیس فدراسیون فوتبال در مورد اینکه شاید با توجه به رفاقتش با اینفانتینیو رئیس فیفا این امید وجود دارد که این مشکل حل شود، تصریح کرد: از الان نمی‌توان چنین پیش‌بینی داشت. وقتی رأی صادر می‌شود تغییر ان بسیار سخت است. باید از طریق قانونی جلو برویم و راهکارهای قانونی را پیگیری کنیم. این مسائل برای قبل از صدور رأی است. وقتی رأی صادر می‌شود اینفانتینیو هم نمی‌تواند کاری کند.

وی در مورد تغییرات فدراسیون فوتبال و برکناری امیرحسین حسینی از روابط عمومی و اینکه به نظر می‌رسد مهدی تاج در حال چیدن مهره‌های خود در فدراسیون است، تصریح کرد: این حق رئیس فدراسیون است و مدیریت هر مجموعه بر اساس تفکرات خودش کار را دنبال می‌کند. من هشت سال رئیس بودم و حالا نایب‌رئیس شدم. مدیریت نیاز به تحول دارد. ما در ورزش بر اساس مقررات کارمان را دنبال می‌کنیم.

وی در مورد صحبت‌هایی که علیه فدراسیون می‌شود و اینکه مصطفی آ‌جرلو به وزیر ورزش نامه داده و دایی از وجود نقشه برای قهرمانی پرسپولیس صحبت می‌کند، تصریح کرد: این حرف‌ها همیشه هست و رئیس فدراسیون باید در مورد آن صحبت کند. من که الان کاره‌ای نیستم./م

منبع : نود

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين