امروز : پنج شنبه, ۸ خرداد , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۱/۱۱ - ۱۱:۲۸ ذخیره فایل ارسال به دوستان

اعلام برنامه‌های شبکه قرآن سیما در دهه فجر انقلاب

گروه فعالیت‌های قرآنی: همزمان با آغاز ایام‌الله دهه فجر، شبکه قرآن و معارف سیما ویژه برنامه‌هایی را به همین مناسبت به روی آنتن خواهد برد.

به گزارش بابل نوین، به نقل از روابط عمومی شبکه قرآن و معارف سیما، همزمان با آغاز ایام‌الله دهه فجر، شبکه قرآن و معارف سیما ویژه‌برنامه‌هایی را به همین مناسبت تدارک دیده که از امشب دوشنبه، ۱۱ بهمن‌ماه به روی آنتن خواهد فرستاد.
ویژه‌برنامه زنده و گفتگومحور «طلیعه» هر روز ساعت ۱۰:۳۰ با دعوت از یادگاران انقلاب اسلامی این ایام را گرامی خواهد داشت. همچنین، «رصد» نیز عنوان دیگر ویژه‌برنامه این شبکه در این ایام است که با رویکرد تشریح دستاوردهای قرآنی و دینی نظام جمهوری اسلامی و با حضور مسئولان فرهنگی، قرآنی و دینی کشور هر روز ساعت ۱۹ به صورت زنده به روی آنتن خواهد رفت.
انیمیشن «فرزندان آفتاب» هر روز ساعت ۱۳:۳۰ در ایام‌الله دهه فجر تقدیم کودکان و نوجوانان می‌شود. همچنین، «تفسیر سوره حمد» توسط امام خمینی(ره) هر روز بعد از اذانگاهی ظهر و در ساعت ۱۲:۴۵ از این شبکه پخش می‌شود. سریال «صنوبر» که دوران نوجوانی امام خمینی(ره) را به تصویر می‌کشد، هر روز در این ایام و در ساعت ۱۵:۳۰ پخش خواهد شد.
تله‌فیلم‌های «کیمیا و خاک»  و «بعد از آن شب» در روزهای جمعه (۱۵ و ۲۲ بهمن) در ساعت ۱۵:۳۰ به نمایش درخواهد آمد. هچنین، بازگویی خاطرات انقلاب توسط پیشکسوتان قرآنی تحت عنوان «هم‌آوایی» هر روز ساعت ۱۶ به روی آنتن خواهد رفت.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين