امروز : دوشنبه, ۵ خرداد , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۱/۱۱ - ۱۶:۱۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان

دریافت سیمرغ با کتانی زیبا نیست

به گزارش بابل نوین، مجری برنامه یادگاری گفت: به نظر من توصیه دبیر جشنواره در مورد داشتن پوششی رسمی و متناسب با جشنواره فیلم فجر اتفاق بسیار خوبی است.

مسعود فروتن بازیگر و مجری سینما و تلویزیون درخصوص پیشنهاد دبیر جشنواره مبنی بر پوشش رسمی برای هنرمندان حاضر در جشنواره فیلم فجر گفت:  به نظر من توصیه دبیرجشنواره در مورد داشتن پوششی رسمی و متناسب با جشنواره فیلم فجر اتفاق بسیار خوبی است.

وی در همین راستا ادامه داد: من خودم همواره این شرایط را مراعات می کنم. وقتی شما در مکانی رسمی حاضر می شوید باید لباس رسمی و مناسب بپوشید. اینکه فردی برنده جشنواره می شود و با کتانی و لباس نامناسب برای دریافت جایزه روی سن می رود اتفاق زیبایی نیست.

مجری برنامه یادگاری تصریح کرد: از نظر من لباس رسمی پوشیدن فقط کراوات زدن نیست. شما وقتی به یک میهمانی دعوت می شوید با لباس مناسب و کت و شلوار می روید. خب اینجا یعنی جشنواره فیلم فجر مهمانی بزرگ سینمای ایران است و باید در این محافل لباس رسمی پوشید و از نظر من پیشنهاد دبیر جشنواره پیشنهاد بسیار خوبی است.

مسعود فروتن هنرمندان را الگوی جوانان دانست و خاطرنشان کرد: هنرمندان خواسته یا ناخواسته الگوی جوانان هستند و باید در چنین مراسمی با پوششی مناسب ظاهر شوند تا این رسم رسمی و الگو شود.

منبع:میزان

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين