امروز : یکشنبه, ۳۰ خرداد , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/01/30 - 16:54 ذخیره فایل ارسال به دوستان

واکنش بختیار رحمانی به صحبت های عجیب عزیزی/ آقا خداداد حرفهایتان یادتان هست؟

هافبک تیم فولاد خوزستان گفت:آقا خداداد! یادتان هست درباره بیرون کشیدن تیم از زمین چه گفته بودید؟

به گزارش بابل نوین،بختیار رحمانی؛ درباره اظهارات خداداد عزیزی مبنی بر اینکه وقتی او بازی می کرد، بختیار رحمانی خاک بازی می کرده است گفت: من همیشه به همه پیشکسوتانم احترام می گذارم.خداداد عزیزی عزیز هم برای من یک پیشکسوت گرانقدر است که او را مثل همه جامعه فوتبال حماسه ساز ملبورن می دانم. با این وجود اعتقاد دارم هر کسی در هر موقعیتی هست باید برای خودش شان و احترام قائل باشد.

وی ادامه داد: به احترام باشگاه سیاه جامگان که آن را به نام ابومسلم قدیمی و ریشه دار می شناسم پاسخی برای خداداد عزیزی ندارم. فقط این را بگویم چیزهایی که من در بازی فولاد و سیاه جامگان دیدم دور از آن چیزی است که درباره حماسه ساز ملبورن شنیده و دیده بودم. اتفاقاتی که در بازی با سیاه جامگان رخ داد فقط و فقط در زمین خاکی و فوتبال محلات اتفاق می افتد.

رحمانی افزود: نمی خواهم بیش از این صحبت کنم، فقط اینکه دیشب داشتم فیلم های قدیمی برنامه ۹۰ را می دیدم که ناگهان صحبت های آقا خداداد را دیدم که درباره بیرون کشیدن تیمی در حدود ۵ سال قبل صحبت می کرد. حرف های جالبی بود که ایشان مطرح کرده بود و می گفت مگر دوره احمدشاه است که تیم را بیرون بکشیم. خطابش هم به فراز کمالوند بود. حالا من از ایشان می پرسم که آقا خداداد حرفهایتان یادتان هست؟ امیدوارم ایشان آن روزها را از یاد نبرده باشد. اگر هم فراموش کرده باشد برایش می فرستم تا تجدید خاطره ای صورت بگیرد. باز هم به احترام دوستان خوبی که دارم پاسخی برای اظهارات ایشان و مهدی هاشمی نسب ندارم./م

منبع : نود

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين