امروز : چهارشنبه, ۲ تیر , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/01/30 - 17:04 ذخیره فایل ارسال به دوستان

قلعه‌نویی: کجا به تیم در کورس و فینال حذفی می‌گویند نتیجه نگرفتی!

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز، گفت: طنز تاریخ است که به فینالیست جام حذفی و مدعی قهرمانی می‌گویند نتیجه نگرفتی.

به گزارش بابل نوین، امیر قلعه‌نویی در مورد جوابیه سازمان لیگ به نامه اعتراض‌آمیز مصطفی آجرلو، مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی اظهار داشت: چه کسی گفته نتیجه نگرفته‌ایم؟ ما در کورس قهرمانی لیگ برتر هستیم و به فینال جام حذفی هم رسیده‌ایم. حرف‌های مسئولان سازمان لیگ نشان می‌دهد که نگاهشان مغرضانه است. بحث ما از ابتدا این بود که چرا باید در برنامه‌ریزی دور برگشت مسابقات عدالت برقرار نشود؟ طنز تاریخ است که به فینالیست جام حذفی و مدعی قهرمانی می‌گویند نتیجه نگرفتی.

وی افزود: چه ایرادی داشت که ما در ۶، ۷ دیدار، زودتر از پرسپولیس بازی کنیم. ما نتایج خوبی گرفته‌ایم و مشخص نیست چرا این حرف‌ها زده می‌شود. تیم ما دهم جدول نیست که این حرف‌ها را می‌زنند. باید واقعاً تأسف خورد.

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تصریح کرد: شک نکنید که به قهرمانی امیدوار هستیم. ما بازی به بازی پیش می‌رویم ولی نگاه‌ها باید عادلانه باشد. آیا این حرف‌ها درست است که توسط مسئولی زده شود؟ آن هم تیمی که فینالیست جام حذفی است. مردم باید قضاوت کنند که چه خبر است. دنبال این هستیم که قهرمان شویم ولی وقتی این رفتارها را می‌بینم، تعجب می‌کنم. مربی پرتغالی ما (میگوئل تکسیرا) می‌گفت «من این رفتارها را هیچ کجا ندیده‌ام.» وقتی این حرف زده می‌شود، مردم باقی مسائل را ببینند که به نظرم جای تأسف دارد.

قلعه‌نویی با اشاره به تساوی بدون گل تیمش مقابل ماشین‌سازی گفت: فوتبال است و برد و باخت دارد ولی کجای دنیا چنین اتفاقاتی رخ می‌دهد و بعد چنین حرفی زده می‌شود. سازمان لیگ نباید اصلاً چنین صحبتی را مطرح کند.

وی افزود: من بازی پرسپولیس مقابل صبای قم را دیدم و شاهد مدیریت داور مسابقه بودم. شاهین حاج‌بابایی با تجربه خود بازی را مدیریت کرد. بازی خوبی بود و این برد مبارک پرسپولیس باشد ولی چه ایرادی داشت که این رفتار با ما هم صورت بگیرد.

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تأکید کرد: بازی ما مقابل ماشین‌سازی بسیار حساس‌ بود و چه ایرادی داشت داور با تجربه‌ای برای بازی ما هم بگذارند؟ چرا این نگاه به پرسپولیس وجود دارد ولی برای ما نیست؟ من شنیده‌ام داور دربی تبریز (وحید کاظمی) کلاً دو یا سه بار در لیگ سوت زده است. چرا داور با تجربه‌ای برای بازی ما انتخاب نکردند؟

قلعه‌نویی با اشاره به بازیکنان محروم تیمش برای دیدار حساس مقابل پرسپولیس گفت: جالب است هر چه بازیکن دو کارته داشتیم، در دیدار مقابل ماشین‌سازی کارت زرد گرفتند و سه کارته شدند.

وی در پایان، در مورد جذب سجاد شهباززاده، مهاجم آلانیا اسپور ترکیه خاطرنشان کرد: ما به دنبال جذب شهباززاده هستیم. در واقع یک مهاجم هدف می‌خواهیم. البته من نه با شهباززاده و نه با بازیکن دیگری حرف نزده‌ام اما در تلاش هستیم این مشکل را در نقل‌وانتقالات برطرف کنیم./م

منبع : سایت رسمی باشگاه تراکتورسازی

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين