امروز : چهارشنبه, ۲ تیر , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/01/30 - 17:36 ذخیره فایل ارسال به دوستان

حجازی: تراکتورسازی به اندازه پرسپولیس شانس دارد

مربی پیشین تیم فوتبال استقلال معتقد است که این تیم برای قهرمانی در لیگ برتر شانسی ندارد.

به گزارش بابل نوین،آتیلا حجازی در مورد شرایط فعلی استقلال و شانس این تیم برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا یا قهرمانی گفت: استقلال اخیراً نتایج خوبی گرفته و در نیم‌فصل دوم هم نتیجه گرفتن مهم‌تر از زیبا بازی کردن است. البته از نظر من استقلال شانسی برای قهرمانی ندارد، ولی برای کسب سهمیه آسیا رقابت سنگینی با ذوب‌آهن خواهد داشت که امیدوارم از پس این کار بر بیاید.

وی ادامه داد: همه از استقلال توقع قهرمانی دارند، ولی امسال یک سری از بازیکنان جوان در این تیم به بازی گرفته شدند. این جوان‌گرایی از زمان مظلومی شروع شد، در زمان منصوریان ادامه پیدا کرد و در سال‌های آینده هم دیگر مربیان می‌توانند از این موضوع نهایت استفاده را ببرند. این جوان‌ها می‌توانند آینده استقلال را بیمه کنند.

حجازی در پاسخ به این پرسش که استقلال چرا در این فصل نوسان داشته است، گفت: استقلال خریدهای خوبی انجام نداد. شاید بازیکنان جدید استقلال از لحاظ اسمی بزرگ بودند، ولی در این تیم کارایی نداشتند. در ضمن در بحث‌های مدیریتی هم حاشیه‌های ایجاد شد که تأثیرگذار بود. استقلال در این ۱۹ هفته هیچ وقت نتوانست به ترکیب ثابتی برسد و همین موضوع باعث سردرگمی و ناهماهنگی بازیکنان شد. استقلال یک پلی‌میکر خوب هم نداشت و نبود یک مهاجم  گلزن و تمام عیار در نوک خط حمله نیز این تیم را دچار مشکل کرد.

مربی پیشین تیم فوتبال استقلال در این خصوص که خیلی‌ها پرسپولیس را شانس اول قهرمانی در لیگ می‌دانند، تصریح کرد: این درست است که پرسپولیس شش امتیاز بیشتر از تراکتورسازی دارد، ولی اعتقاد دارم که شانس قهرمانی هر دو تیم برابر است. بازی رودرروی دو تیم خیلی تعیین‌کننده است و اگر پرسپولیس برنده شود ۷۰ درصد راه قهرمانی را طی کرده است./م

منبع : نود

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين