امروز : یکشنبه, ۱۱ خرداد , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۱/۱۱ - ۱۷:۳۹ ذخیره فایل ارسال به دوستان

ساکت: به دنبال ارتقای کمپ تیم‌های ملی هستیم

رئیس سازمان تیم های ملی فوتبال اعلام کرد که کمپ تیم‌های ملی در حال آماده‌سازی و ارتقای امکانات است.

به گزارش بابل نوین،محمدرضا ساکت در مورد فراخوان بزرگ ارائه پیشنهادهای جهت طراحی اتوبوس اختصاصی تیم ملی گفت: کماکان سایت باز و منتظر دریافت طرح است. اتوبوس ویژه تیم ملی توسط فدراسیون فوتبال و باشگاه هواداران تیم ملی و یک شرکت آماده شده است. یک دستگاه اتوبوس اسکانیا سوئدی مدل درسا ۴۰ نفره ۱۳ متری با امکانات چای‌ساز، قهوه‌ساز و صندلی‌های مجهز به مانیتور و دستگاه تهویه هوای ویژه در حال طی مراحل نهایی ساخت است.

وی افزود: برای اینکه اتوبوس بتواند طراحی زیبایی داشته باشد، فراخوانی از طریق سایت teammelli.ir صورت گرفته و علاقه‌مندان می‌توانند طرح‌های پیشنهادی خود را تا ۲۰ بهمن ارسال کنند و از همین‌جا از همه علاقه‌مندان دعوت می‌کنم تا در این طرح بزرگ و ملی شرکت کنند. در اصل قدم به قدم سعی می‌کنیم کلیه وسایل سخت‌افزاری و نرم‌افزاری را برای تیم ملی فراهم کنیم. در مورد جوایز طرح‌های منتخب در کمیته ویژه، برای نفرات اول تا سوم به ترتیب ۱۰، ۶ و ۳ میلیون تومان و برای نفرات چهارم تا دهم نیز به هر نفر دیپلم افتخار و یک عدد پیراهن تیم ملی در نظر گرفته شده است.

رئیس کمیته تیم‌های ملی در خصوص کارگاه آموزشی مدیران فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی آقایان و بانوان که با حضور رؤسای کمیته‌های مختلف فدراسیون مثل خزانه‌دار، فرهنگی و بازی‌های جوانمردانه، امور مالی، پزشکی، بین‌الملل، اداری و تشریفات، مدیر حراست و مسئولان کمپ تیم‌های ملی  برگزار شد، گفت: در این جلسه تبیین دستور العمل‌های ISO ۹۰۰۱ که در حال تدوین هست و مراحل نهایی آن دنبال می‌شود و موارد مختلف دیگری که نیاز بود، به   سمع و نظر حاضران رسید و تبادل نظر صورت گرفت.

وی هدف از برگزاری این کارگاه را ارتقای استانداردهای عملکردی فی مابین بخش‌های مختلف تیم‌های ملی با سایر واحدها و کمیته‌های فدراسیون فوتبال  اعلام کرد. کمیته فنی فوتبال فدراسیون هم روز پنجشنبه ۷ بهمن‌ماه جلسه بسیار مهمی را با حضور کلیه اعضا تشکیل داد و در این جلسه موضوعات و شاخص‌های مهمی در خصوص انتخاب کادر فنی تیم‌های ملی نوجوانان، جوانان و نونهالان مورد بحث قرار گرفت. همچنین در حوزه تیم‌های  ملی بانوان زیر ۱۶ و ۱۴ سال بحث و بررسی و مسائل مهم آن مورد ارزیابی قرار گرفت.

ساکت در مورد طرح جامع کمپ تیم‌های ملی گفت: در حال حاضر تهیه این طرح با حضور مشاوران برجسته در حال اقدام است و هدف از ایجادش این است که طرح جامع مرکز ملی فوتبال ایران که همان کمپ تیم‌های ملی است را بتوانیم داشته باشیم. همه نیازهای آتی فدراسیون فوتبال و تیم‌های ملی را در حوزه زیر ساختی در این طرح جامع خواهیم دید تا بر اساس آن بودجه گذاری شده و مرحله به مرحله پس از تصویب امکان ساختش فراهم شود. در حال حاضر استخر، سونا و جکوزی کمپ تیم‌های ملی در حال سرویس دهی به تیم‌های مختلف هستند. گسترش رختکن برنامه‌ریزی و در حال انجام است تا بتوانیم امکانات آنرا ارتقا و توسعه داده و رختکن‌ها را گسترش دهیم. سالن بدنسازی هم در حال توسعه بوده تا با بهترین کیفیت به تیم‌های ملی ارائه سرویس کند.

مشاور رئیس فدراسیون ادامه داد: این روزها کمپ تیم‌های ملی بسیبار شلوغ است، تیم ملی فوتسال زیر ۲۰ سال و بزرگسال، تیم ملی فوتبال بزرگسال بانوان، زیر ۱۹ سال بانوان، تیم‌های جوانان و نوجوانان آقایان جهت حفظ آمادگی و حضور در مسابقات جام جهانی در اردوهای آماده‌سازی هستند. حتی تیم ملی فوتسال اکراین هم در کمپ تیم‌های ملی حضور داشت. در تدارک هستیم تا تیم ملی جوانان اردویی را در کشور آلمان داشته باشد. همچنین تیم ملی غنا برای انجام یک بازی دوستانه به تهران خواهد آمد. کماکان از همه هیئت‌های فوتبال و باشگاه‌هایی که در برگزاری اردوها ما را یاری می‌کنند سپاسگزار هستیم./م

منبع : سایت فدراسیون فوتبال

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين