امروز : جمعه, ۹ خرداد , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۱/۱۱ - ۱۸:۴۳ ذخیره فایل ارسال به دوستان

دانشگاه آزاد سال جاری بیش از ۹ هزار میلیارد تومان در آموزش عالی هزینه می‌کند

به گزارش بابل نوین، رییس دانشگاه آزاد گفت: این دانشگاه سال جاری حدود ۹هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان از دیدگاه مصارف و منابع در آموزش عالی هزینه می کند که از این میزان ۲ هزار و ۲۲۵ میلیارد تومان در استان تهران هزینه شده و پیش بینی می کنیم این رقم در سال آینده به ۲ هزار و ۳۶۹ میلیارد تومان برای استان تهران برسد.

دکتر میرزاده در جلسه هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران که با حضور آیت الله موسوی بجنوردی، دکتر کبکانیان عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی، دکتر توفیقی سرپرست اسبق وزارت علوم و دیگر اعضای هیات امنای استان تهران با هدف تصویب بودجه این استان برگزار شد، با اشاره به ارتحال آیت الله هاشمی رییس هیات امنا و هیات موسس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: روزهای سختی برای ما در غیاب ایشان در حال سپری شدن است چرا که ایشان پشتیبان جدی دانشگاه آزاد اسلامی بودند.

وی با بیان اینکه بحران های بسیاری با تدبیر آیت الله هاشمی از کشور دور شد، افزود: ایشان نقش پررنگی در عرصه های مختلف سیاسی، فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی کشور داشتند، ایشان از تمام لحظه های عمر خویش برای توسعه کشور استفاده کردند.

دکتر میرزاده همچنین از انتشار یادنامه آیت الله هاشمی رفسنجانی به مناسبت چهلمین روز درگذشت ایشان توسط دانشگاه آزاد اسلامی خبر داد.

دکتر میرزاده در ادامه به ارائه گزارشی از وضعیت کنونی دانشگاه آزاد اسلامی پرداخت و گفت: طی سه سال گذشته از ۲ و نیم میلیون مترمربع فضای عمرانی نیمه تمام، بیش از یک میلیون و ۸۰۰ هزار مترمربع آن به اتمام رسیده و پیش بینی می شود ماباقی آن نیز تا پایان سال آینده از سوی معاونت عمرانی دانشگاه به اتمام برسد.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی همچنین به اجرای ۹۹۱ طرح ماندگار فرهنگی در دانشگاه آزاد اسلامی اشاره کرد و افزود: از این تعداد حدود ۱۰۰ طرح ماندگار فرهنگی تا کنون در استان تهران اجرایی شده است.

دکتر میرزاده گفت: دانشگاه آزاد اسلامی در سال جاری حدود ۹هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان از دیدگاه مصارف و منابع در آموزش عالی هزینه می کند که از این میزان ۲ هزار و ۲۲۵ میلیارد تومان در استان تهران هزینه شده و پیش بینی می کنیم این رقم در سال آینده به ۲ هزار و ۳۶۹ میلیارد تومان برای استان تهران برسد.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی از مسئولان استان تهران خواست تا در اقتصاد دانش بنیان نسبت به سایر استان های دیگر پیشگام باشند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، در پایان جلسه هیات امنای استان تهران، بودجه این استان شامل ۲۳۶۰میلیارد تومان از حیث منابع و مصارف و ۱۸۵۰میلیارد تومان از حیث درآمد و هزینه، به تصویب اعضا رسید.

منبع: ایسنا
ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين