امروز : یکشنبه, ۳۰ خرداد , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/01/30 - 18:46 ذخیره فایل ارسال به دوستان

دانلود نامحدود و رایگان کتاب و مقاله

به گزارش بابل نوین، آیا تا به حال نیازمند کتابداستان، درسی و یا علمی بوده اید؟ تا به حال سایت های مختلف را برای دسترسی به کتاب های مرجع فارسی، انگلیسی، فرانسوی و … زیر و رو کرده اید؟ تاکنون نیازمند دانلود مقالات علمی، ISII و یا ترجمه آن ها بوده اید؟ اگر پاسخ شما به این سوال ها مثبت است، وب سایت لیب دی ال می تواند همه نیازهای شما را بسیار سریع پاسخ دهد.

لیب دی ال با دارا بودن حدود ۳۰ میلیون جلد کتاب الکترونیکی وب سایتی منحصر به فرد برای دانلود کتاب های الکترونیکی است. کتاب ها به ۹ زبان زنده دنیا بوده و تمامی مباحث علمی و فرهنگی را تحت پوشش قرار می دهند. اگر به دنبال کتابی هستید حتما به لیب دی ال سر بزنید. تمامی کتاب ها دارای لینک مستقیم هستند.
اما این همه امکانات لیب دی ال نیست. بوسیله این کتابخانه آزاد، مقالات ISI مورد نیاز خود را بدون هیچ گونه محدودیتی از حدود ۳۰ منبع علمی دانلود نمایید. بعضی از پایگاه هایی که توسط لیب دی ال پشتیبانی می شود عبارتند از: ساینس دایرکت، اشپرینگر، وایلی، IEEE و …
استفاده از لیب دی ال کاملا رایگان است و نیاز به عضویت ندارد. همین الان به این وب سایت سربزنید و کتابی که نیاز دارید را دانلود نمایید.
منبع:عصرایران
ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين