امروز : سه شنبه, ۲۵ خرداد , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/01/31 - 10:32 ذخیره فایل ارسال به دوستان
گزارش تصویری:

مراسم ترحیم همسر آیت‌الله هادی روحانی نماینده فقید رهبری در بابل برگزار شد

با سخنرانی آیت‌الله معلمی نماینده مردم در خبرگان رهبری مراسم ترحیم همسر نماینده فقید رهبری در مسجد فاطمه‌الزهرا(س) بابل برگزار شد.

به گزارش بابل نوین، مراسم ترحیم بانوی متدینه نرجس نوروزیان همسر آیت‌الله هادی روحانی نماینده فقید رهبری در مازندران با حضور اقشار مختلف مردم قدرشناس بابل در مسجد فاطمه‌الزهرا(س) بحرارم شرقی این شهر برگزار شد.

در این مراسم که سخنرانی آن بر عهده آیت‌الله علی معلمی نماینده مردم مازندران در خبرگان رهبری  بود و ی با بررسی زوایای مختلف بانوان برجسته اسلام اظهار کرد: همسر آیت‌الله روحانی از زنانی بود که در ویژگی‌های شخصیتی و  مبارزاتی نماینده فقید رهبری در استان نقش بسزایی داشت.

وی افزود: زنان مومنه در اسلام باعث پیشرفت و بزرگی مردانشان خواهند شد به همن دلیل است که از دامن زن مرد به معراج می‌رسد.

نماینده مردم مازندران در خبرگان رهبری ادامه داد: حاجیه خانم نوروزیان در طول عمر پربرکت خود که بیشترش را در کنار آیت‌الله روحانی و فرزندانش گذرانده بود نشان داد ساده زیستی و ایمان به خداوند می‌تواند انسان را به درجات بالایی برساند.

آیت‌الله معلمی در پایان تحویل فرزندان صالحه چون حجت‌الاسلام روحانی امام‌جمعه شهر بابل و سایر فرزندان متدینه به جامعه را عین عمل به دستورات الهی در پرتو خانواده اسلامی دانست و زندگی آن مرحومه را الگویی مثال زندنی برای بانوان جامعه ما نامید.

گفتنی است برنامه فوق همراه با مداحی رضاشافعیان و اجرای مصطفی محمدی به کار خود پایان داد.

 

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين