امروز : جمعه, ۲۸ خرداد , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/01/31 - 10:51 ذخیره فایل ارسال به دوستان

چهره‌های ماندگار مازندران تجلیل می‌شوند

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران با تاکید بر تقویت فرهنگ عمومی در استان گفت: اسفندماه امسال چهره‌های ماندگار استان مازندران تجلیل می‌شوند.

به گزارش بابل نوین به  نقل از بلاغ، علی‌رضا یونسی در نشست خبری به مناسبت ایام‌الله دهه فجر در استانداری اظهار کرد: تدبیر و عقلانیت در اداره امور در چهار سال گذشته به سمت آرامش و جلوگیری از افراط و تفریط سوق یافته است.

وی افزود: مشی دولت یازدهم در استان نیز فراجناحی بوده و تلاش شد به‌کارگیری مدیران پاک چشم، پاکدست و دارای تعهدات ایمانی مدنظر قرار گیرد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران با اشاره به اینکه برای نخستین بار خانه احزاب در استان تشکیل شده است تصریح کرد: فضای افزایش و گسترش امید به آینده در مازندران فراهم شده است.

یونسی با بیان اینکه استان مازندران در انتخابات مجلس شورای اسلامی اخیر رتبه برتر مشارکت را داشته است، خاطرنشان کرد: گسترش پاکی، صداقت و اخلاق در حوزه معاونت سیاسی و اجتماعی شکل گرفته است.

وی با اعلام اینکه ساماندهی تشکل‌های مردم نهاد در قالب خانه تشکل‌های مردم نهاد استان مدیریت شده است، بیان کرد: نیازمندی‌های آموزشی این سازمان احصا شده تا آسیب اجتماعی با مشارکت این سازمانها کاهش یابد.

معاون استاندار مازندران با بیان اینکه در چهار سال گذشته بالغ بر ۷۵ درصد بر تعداد تشکل‌های اجتماعی افزوده شده است، اذعان کرد: جلوی رشد طلاق در مازندران گرفته شده است.

یونسی با اشاره به اینکه مازندران رتبه دوم ساماندهی پایگاه‌های خبری کشور را کسب کرده است، اضافه کرد: دولت به حوزه فرهنگ و رسانه توجه عمیق دارد و موفق بوده است.

وی با بیان اینکه سه دوره جشنواره بین المللی فیلم یاس در مازندران انجام شده است، گفت: تجلیل از چهره‌های ماندگار مازندران در اسفندماه امسال برگزار می‌شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران با اشاره به اینکه در حوزه امنیتی از جمله استان‌های نادر کشور بوده که ضریب شاخص‌های امنیتی آن استان افزایش یافته است، اظهار کرد: در طول دولت یازدهم حتی یک اقدام ضدامنیتی در مازندران شکل نگرفته است.

یونسی با بیان اینکه پایش تصویری را برای نخستین بار در همه شهرها و روستاهای استان در حال اجرایی شدن هستیم، افزود: ۱۲۰ موسسه مالی خصوصی در مازندران داشتیم که نسبت به ساماندهی و تعیین تکلیف این موسسات اقدام شده است.

وی با اشاره به اینکه بودجه خوبی برای اجرای طرح‌های سالم‌سازی سواحل در سال ۹۶ اختصاص یافته است، ادامه داد: با شرکتی در مازندران قرارداد منعقد کردیم که جلیقه ضدغرق شدگی را در استان ابداع کرده است.

رئیس ستاد انتخابات مازندران با بیان اینکه مازندران آماده برگزاری انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و ریاست جمهوری است، تصریح کرد: ساز و کار لازم را برای برگزاری شکوهمندانه‌ترین انتخابات را فراهم می‌کنیم.

یونسی در پایان با اشاره به اینکه رسانه‌ها نامزدها را به رعایت قانون برای تبلیغات و معرفی خود دعوت کنند، گفت: هرگونه فعالیت غیرقانونی، برخورد قانونی را دربرخواهد داشت و در عین حال دنبال شادابی، نشاط و سرور انتخاباتی هستیم و همه زمینه‌ها را برای فراهم کردن این بستر محقق خواهیم کرد.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين