امروز : دوشنبه, ۵ خرداد , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۱/۱۲ - ۱۶:۵۶ ذخیره فایل ارسال به دوستان
امام جمعه تربت حیدریه مطرح کرد؛

استکبارستیزی، مهم ترین مولفه در تشکیل دولت اسلامی

حجت الاسلام عصمتی حمایت از مستضعفان، مبارزه با استبداد و استکبارستیزی را از مهم ترین مولفه های لازم و ضروری در تشکیل دولت اسلامی عنوان کرد و گفت: همه مسؤولان در دولت اسلامی باید نوکر و خدمتگذار مردم باشند.

به گزارش بابل نوین، حجت الاسلام محمد رضا عصمتی، امام جمعه تربت حیدریه ظهر امروز در مسجد جامع آئین گلباران تمثال امام خمینی(ره) پیروزی انقلاب اسلامی را حاصل تلاش های مجاهدانه امت اسلام در کنار رهبری خردمندانه دانست و گفت: این انقلاب حاصل تلاش بی وقفه امت مسلمان در تشکیل و تثبیت نظام و حکومت اسلامی است.

وی ادامه داد:  همه ملت وظیفه دارند تا به هر شکلی مسؤولیت و مدیریت را پذیرفته و در تشکیل حکومت اسلامی موثر باشند، امروز تشکیل دولت اسلامی تنها محدود به مسؤولان قوه مجریه نیست که در این راستا مهمترین مرحله در ایجاد دولت اسلامی خود سازی است تا با کمک آن بتوان در مراحل بعدی جامعه را ساخت.

امام جمعه تربت حیدریه با بیان این که مدیریت کشور در عرصه های اداری، سیاسی، دینی و به طور کلی اجتماعی باید بر اساس مکتب اسلام باشد، تصریح کرد: همه مردم و مسئولان باید احکام اسلام را در شئون زندگی فردی و اجتماعی مورد توجه قرار دهند.

حجت الاسلام عصمتی حمایت از مستضعفان، مبارزه با ظلم، ستم و استبداد و استکبارستیزی را از مهمترین مولفه های لازم و ضروری در تشکیل دولت اسلامی عنوان کرد و گفت: همه مسئولان در دولت اسلامی با رهبری مدبرانه باید نوکر و خدمتگذار مردم بوده و اساس نظام اسلامی نیز همین مردمی بودن آنان است.

تفرقه میان مسؤولان مردم را نسبت به نظام و انقلاب بدبین می کند

در ادامه حجت الاسلام محمدعلی فاطمیان، رییس اداره تبلیغات اسلامی تربت حیدریه با بیان این که مردم در رسانه ها و سایت های خبری اخبار مفاسد اقتصادی و اختلاس ها را با حرف اول اسم افراد می شنوند در حالیکه برخی دادگاه ها علنی برگزار می شوند، گفت: این سبب می شود تا مردم نسبت به نظام و انقلاب بد بین شوند.

وی با بیان این که مردم انقلابی ایران اسلامی تا آخرین قطره جان پای آرمان های امام و شهدا استوار می مانند، بیان کرد: مردم انقلابی ایران در لحظات حساس با حضور در میدان تلاش و مجاهدت خود را به نمایش می گذارند و نباید هیچ گونه تفرقه بین مسؤولان در چنین شرایطی وجود داشته باشد چرا که این تهدیدها مردم را نسبت به نظام و انقلاب دلسرد می کند.

شایان ذکر است، تمثال امام خمینی(ره) از سوی خاندان معظم شهدا و ایثارگران، مردم و مسؤولان گلباران شد./م

منبع : رسا

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين