امروز : دوشنبه, ۵ خرداد , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۱/۱۲ - ۱۷:۰۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان

شفیعی: جای خالی رفیعی پر نشده است

مدافع تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز تأکید کرد که این تیم برای قهرمانی در لیگ برتر هرگز ناامید نخواهد شد.

به گزارش بابل نوین، خالد شفیعی در مورد شرایط فعلی تراکتورسازی و اختلاف شش‌امتیازی این تیم با پرسپولیس گفت: ما وضعیت خوبی داریم و خودمان را آماده دیدار حساس مقابل پرسپولیس می‌کنیم. این درست است که چند بازیکن تراکتورسازی در این مسابقه غایب هستند، ولی بقیه بچه‌ها انگیزه بالایی دارند و تلاش می‌کنیم تا با دست پر تهران را ترک کنیم.

مدافع تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز که در این بازی به‌دلیل محرومیت نمی‌تواند تیمش را همراهی کند، اظهار داشت: این اتفاق تلخی است و متأسفانه داور دیدار با ماشین‌سازی طوری قضاوت کرد که چند بازیکن ما محروم شوند. با این حال امیدوارم که در این بازی حساس امتیاز بگیریم.

وی در پاسخ به این سؤال که «آیا فکر نمی‌کنی شانس قهرمانی تراکتورسازی کمتر شده است؟»، گفت: من این‌طور فکر نمی‌کنم و می‌توانیم اختلاف با پرسپولیس را کم کنیم. تا پایان لیگ بازی‌های زیادی در پیش داریم و مطمئن باشید پرسپولیس امتیاز از دست می‌دهد. مهم این است که ما دیگر به‌سادگی امتیاز از دست ندهیم و در بازی‌های باقیمانده بیشترین امتیاز را بگیریم. الان جدا از پرسپولیس و تراکتورسازی حتی تیم‌های دیگر هم شانس قهرمانی دارند.

شفیعی در واکنش به اینکه برخی معتقدند تراکتورسازی با رفتن سروش رفیعی اُفت کرده است،  تصریح کرد: سروش یک سال و نیم در تراکتورسازی بود و طبیعتاً تیم به حضور او عادت کرده بود. رفیعی بازیکن باکیفیتی است و معتقدم جای خالی او هنوز پر نشده است. البته دیگر بازیکنان ما تلاش می‌کنند تا بهترین عملکرد را داشته باشند./م

منبع : نود

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين