امروز : چهارشنبه, ۲ تیر , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/01/31 - 17:41 ذخیره فایل ارسال به دوستان

نتانیاهو بار دیگر خواستار تمدید تحریم‌های آمریکا علیه ایران شد

نخست وزیر رژیم صهیونیستی قصد دارد در دیدار با رییس جمهور آمریکا بار دیگر خواستار تمدید تحریم‌های واشنگتن علیه تهران شود.

 

 

به گزارش بابل نوین، بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی گفت: قصد دارم در جریان سفر ماه آینده به واشنگتن، از دونالد ترامپ رییس جمهور آمریکا بخواهم تا تحریم ها علیه ایران را تمدید کند.

نتانیاهو از منتقدان جدی توافق هسته‌ای ایران و ۶ قدرت جهانی است، توافقی که در دوره ریاست جمهوری باراک اوباما حاصل شد.

ترامپ نیز در جریان رقابت های انتخاباتی، توافق هسته‌ای ایران را یک پیمان فاجعه بار ارزیابی کرد و وعده داد تا این توافق را پاره کند.

نخست وزیر رژیم صهیونیستی افزود: در دیدار آتی با ترامپ رییس جمهور آمریکا، تمایل دارم تا درباره تمدید تحریم ها علیه ایران، مذاکره کنم. تجاوز ایران نمی تواند بدون پاسخ باقی بماند.

به نوشته تسنیم، نتانیاهو قصد دارد ۱۵ فوریه به واشنگتن سفر کند و در خصوص مسائل مختلف امنیتی با ترامپ گفت و گو داشته باشد. این خبر را کاخ سفید رسما اعلام کرده است.

شان اسپایسر سخنگوی کاخ سفید در این باره تاکید کرد: روابط ما با تنها دموکراسی در خاورمیانه، برای امنیت مردم ما لازم و ضروری است و رییس جمهور آمریکا منتظر مذاکره با نخست وزیر رژیم صهیونیستی درباره ادامه همکاری های اطلاعاتی، راهبردی، فنی و نظامی است./م

منبع : رسا

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين