امروز : دوشنبه, ۷ بهمن , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۱/۱۳ - ۱۰:۴۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

اجرای طرح‌محب برای خانواده‌های سوگوار حادثه‌پلاسکو

رئیس سازمان‌بهزیستی‌کشور گفت: اجرای طرح‌محب در قالب حمایت‌های‌اجتماعی برای خانواده‌های داغ‌دیده حادثه‌پلاسکو انجام می‌شود.

به گزارش بابل نوین، انوشیروان محسنی‌بندپی رئیس سازمان بهزیستی کشور در گفتگو با  باشگاه خبرنگاران جوان؛ اظهار داشت: حادثه تلخی که در ساختمان پلاسکو به وقوع پیوست، نشان‌دهنده فداکاری آتش‌نشانان برای حفظ جان و مال مردم بوده است.

وی افزود: در این راستا یکی از وظایف سازمان بهزیستی برای خانواده‌های عزادار حادثه و همکاران این شهدا که دچار اضطراب و شرایط خاصی بوده‌اند، استفاده از تیم روانشناسی ورزیده و کارآزموده به منظور بازتوانی روحیه آنان است.
محسنی‌بندپی در ادامه تصریح کرد: بر این اساس طرح محب که هدف از تشکیل آن مداخلات و حمایت‌های اجتماعی در زمان بروز حادثه و بلایا است که سعی می‌کند با بکارگیری تیمی از کارشناسان متخصص به افراد آسیب‌دیده پس از حادثه مشاوره ارایه دهد و آنان را از شرایط سخت روحی تا حدی خارج کنند.
رئیس سازمان بهزیستی کشور در پایان تأکید کرد: این سازمان آمادگی دارد که در راستای حمایت از خانواده‌های داغدار حادثه پلاسکو و براساس وظایف خود از هر کمکی به لحاظ قانونی در صورتی که در توان و ظرفیت علمی و کارشناسی سازمان بهزیستی باشد به این خانواده‌ها خدمت رسانی کند.
ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين