امروز : پنج شنبه, ۱۰ بهمن , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۱/۱۳ - ۱۲:۳۷ ذخیره فایل ارسال به دوستان

تصویب همسان‌سازی حقوق بازنشستگان

سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه 1396 در مجلس از مصوبه این کمیسیون برای همسان‌سازی حقوق بازنشستگان لشکری و کشوری، خبر داد.

به گزارش بابل نوین، سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه ۱۳۹۶ در مجلس از مصوبه این کمیسیون برای همسان‌سازی حقوق بازنشستگان لشکری و کشوری، خبر داد.

محمدمهدی مفتح افزود: همسان سازی حقوق بازنشستگان حکم برنامه ششم توسعه بود و کمیسیون تلفیق بودجه تصمیم گرفت ابتدا حقوق افرادی که دریافتی کمتری دارند همسان شود.

 

وی تصریح کرد: مقرر شد در سال ۹۶ حقوق تمام بازنشستگان لشکری و کشوری که کمتر از ۲ میلیون تومان حقوق می گیرند با کسانی که هم اکنون در آن سِمت و با آن شرایط شاغل هستند، همسان شود.

 

مفتح گفت: منبع مالی همسان سازی حقوق بازنشستگان نیز تأمین شده است. وی افزود: با مصوبه کمیسیون تلفیق بودجه ۹۶ مبنی بر همسان سازی حقوق بازنشستگان، حقوق آن دسته از بازنشستگانی که کمتر ۲ میلیون تومان دریافتی دارند افزایش پیدا خواهد کرد.

 

سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه ۹۶ ادامه داد: همچنین براساس مصوبه دیگری دولت مکلف به پرداخت بدهی های خود به تأمین اجتماعی شد. وی افزود: دولت باید اموال و املاک مازاد را که مشمول اصل ۴۴ هم نمی شود تا سقف ۵ هزار میلیارد تومان به فروش برساند و به دولت پرداخت کند.

 

مفتح گفت: آخرین جلسه کمیسیون تلفیق بودجه ۹۶ امروز برگزار می شود و گزارش بعد از ۲۲ بهمن در دستور کار مجلس قرار خواهد گرفت.

نقدینه

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين