امروز : پنج شنبه, ۱۰ بهمن , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۱/۱۳ - ۲۰:۰۳ ذخیره فایل ارسال به دوستان

ماشین سازی صفر- استقلال ۳ / توپ پُر استقلال در کولاک تبریز

تیمهای استقلال و ماشین سازی از ساعت ۱۷ در تبریز و در حالی که زمین ورزشگاه یادگار امام پوشیده از برف بود به مصاف هم رفتند که این بازی با برتری قاطع آبی پوشان به اتمام رسید.

به گزارش بابل نوین، این دیدار در حالی برگزار شد که بارش برف، شرایط بازی را تحت تاثیر قرار داده بود.

ترکیب استقلال: سیدمهدی رحمتی، لئوناردو پادوانی، رابسون جانواریو، میلاد زکی پور، وریا غفوری، امید ابراهیمی، امید نورافکن، بهنام برزای، خسرو حیدری(۷۸- میعاد یزدانی)، مجتبی حق دوست (۸۵- فرشید باقری) و علی قربانی.

ترکیب ماشین سازی: مهدى اسلامى، امین حاج محمدى، فردین عابدینى، ادسون هنریکه، حبیب گردانى، کاخبر کاکاشویلى، احمد کامدار(۶۴- پاکدل)، پیام صادقیان(۸۱- رحمتی)، حمیدرضا على عسگرى، امین قاسمى نژاد و سعید قائدى فر(۶۴- حسین ابراهیمی)

دقایق حساس نیمه اول:

دقیقه ۵: شوت برزای از جناح راست را اسلامی با واکنشی به موقع راهی کرنر کرد.

دقیقه ۲۱: روی اشتباه مدافعان ماشین سازی ابتدا ضربه بهنام برزای با اختلاف ناچیز از کنار دروازه ماشین سازی دوباره توسط مدافعان این تیم به زمین برگشت اما در برگشت این حقدوست بود که با ضربه مستقیم قصد باز کردن دروازه حریف را داشت اما اسلامی این توپ را به سختی جمع کرد.

دقیقه ۲۷: شوت وریا غفوری از پشت محوطه جریمه را اسلامی مهار کرد.

دقیقه ۴۰: شوت پیام صادقیان پس از برخورد به مهاجم ماشین سازی تغییر جهت داد و از کنار دروازه رحمتی به بیرون رفت.

(گل اول استقلال) دقیقه ۴۳: ارسال حیدری از راست پس از دفع ناقص توپ توسط کاخا، به علی قربانی رسید تا او با یک ضربه تمام کننده گل اول استقلال را به ثمر برساند.

 

دقایق حساس نیمه دوم:

دقیقه ۵۶: در حالی که برزای با گلر تک به تک شده بود خروج اسلامی از محوطه جریمه و تکل او روی پای برزای توپ را راهی اوت کرد.

دقیقه ۶۰: شوت کامدار از پشت محوطه جریمه، با اختلاف از کنار دروازه رحمتی به بیرون رفت.

(گل دوم استقلال) دقیقه ۷۷: مجتبی حقدوست با یک ضربه دقیق موفق شد روی پاس عرضی و کوتاه خسرو حیدری، دروازه ماشین سازی را برای بار دوم باز کند.

 (گل سوم استقلال) دقیقه ۹۳: ضربه ایستگاهی پشت محوطه جریمه را امید نورافکن با ضربه سر تبدیل به گل سوم کرد./م

منبع : نود

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين