امروز : پنج شنبه, ۳ بهمن , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۱/۱۳ - ۲۰:۱۹ ذخیره فایل ارسال به دوستان

حاج‌محمدی: نمی‌دانم چرا منصوریان با من بد کرد

بازیکن تیم ماشین‌سازی گفت: با وضعیت خوبی از استقلال جدا نشدم و نمی‌دانم چه شد منصوریان با من خوب تا نکرد.

به گزارش بابل نوین،امین حاج‌محمدی درباره رفتنش به سمت نیمکت تیم استقلال پیش از شروع بازی گفت: چه بگویم، به هر حال به سمت نیمکت استقلال رفتم، اما این مسئله به‌زور نبود. باید به سمت آنها می‌رفتم و به استقلالی‌ها خوشامد می‌گفتم. البته من با وضعیت بدی از استقلال جدا شدم و شرایط به‌هم ریخته بود. اتفاقات خوبی برای من و استقلال نیفتاد، منصوریان اصلاً‌ با من خوب تا نکرد.

وی ادامه داد: از اول فصل او رابطه خوبی با من نداشت، من ۵ سال شاگرد منصوریان بودم اما نمی‌دانم چه شد او از من رو برگرداند. او به من ابتدای فصل گفت که قراردادت را کم کن.

حاج‌محمدی در پاسخ به این سوال که مگر کم کردن قرارداد بازیکنان به سرمربی تیم ربط دارد، تصریح کرد: من هم همین را گفتم. دلیل این حرف‌های منصوریان را نمی‌دانم و بهتر است از خودش بپرسید. در صحبتی که با باشگاه هم داشتم این را گفتم که باشگاه باید قراردادم را کم کند نه سرمربی. به هر حال با صحبت‌هایی که آقای کاظمی با من انجام داد، به سمت نیمکت استقلال رفتم و به آنها خوشامد گفتم. این بازی هم تمام شد و بحث آن را می‌بندم.

بازیکن تیم ماشین‌سازی در بازی هم افزود: بازی سنگینی بود و ما نتوانستیم خواسته‌های آقای کاظمی را در زمین پیاده کنیم.

وی درباره اینکه نیم‌فصل اول از روی سکو بازی را تماشا می‌کرد، گفت:‌این موضوع را هم باید از منصوریان بپرسید. اینها اتفاقات بدی بود که من روی نیمکت می‌نشستم، اما ناظر بازی من را بلند می‌کرد و می‌گفت در لیست ۱۸ نفره نیستی. البته من گناه او را نمی‌شویم اما هیچ کجای دنیا لیست بدون اینکه سرمربی و کمک‌هایش آن را ببینند، تأیید نمی‌شود./م

منبع : نود

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين