امروز : چهارشنبه, ۲ بهمن , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۱/۱۳ - ۲۰:۲۳ ذخیره فایل ارسال به دوستان
کاظمی:

یک «پِخ» روی دروازه استقلال نکردیم

به گزارش بابل نوین، سرمربی تیم فوتبال ماشین‌سازی از عملکرد تیمش در دیدار مقابل استقلال انتقاد کرد.

فرهاد کاظمی در نشست خبری پس از دیدار تیم‌های ماشین‌سازی و استقلال در خصوص شکست تیمش اظهار داشت: در رابطه با بازی گاهی می‌گویند سکوت علامت رضاست، اما سکوت ما علامت تسلیم شدن است. ما یک «پِخ» روی دروازه استقلال نکردیم.

وی ادامه داد: مقابل استقلال حرفی برای گفتن نداشتیم، سه گل خوردیم، تحقیر شدیم و کتک خوردیم. حتی نتوانستیم مهدی رحمتی را به زحمت بیندازیم.

کاظمی تصریح کرد: باید در این زمین راحت‌تر فوتبال بازی کنیم اما تیم حریف بهتر بازی کرد به گل رسید و ۳ بار دروازه ما را باز کرد. تیمی که می‌خواهد برنده شود نباید دفاعش در محوطه شش قدم باشد. به جز پیام صادقیان در نیمه اول و امین حاج محمدی هیچ کدام از بازیکنانمان یک کار ساده فوتبالی انجام ندادند. داوری هم خوب بود. اگر گل اول آفساید بوده باشد که این گل شیرازه تیم ما را از هم پاشاند با این حال این اشتباه ربطی به باخت ما نداشت و ما خوب بازی نکردیم.

سرمربی ماشین‌سازی در خصوص صحبت خبرنگاری مبنی بر این که کاظمی در نشست خبری قبل از مسابقه گفته بود، شرایط تیم خوب است، اما در این بازی بازیکنان نمایش خوبی ارائه ندادند اظهار داشت: روز گذشته هم گفتم که باید به تاکتیک تیمی برسیم تا خوب بازی کنیم. یک تاکتیک اوت دستی را بازیکنان‌مان چند بار اشتباه کردند، آنها یک تاکتیک ساده فوتبالی را در زمین پیاده نکردند. متاسفانه انگار بازیکنان ماشین‌سازی نمی‌دانند کجا بازی می‌کنند. تا به تاکتیک مورد نظرمان نرسیم نمی‌توانیم نتیجه بگیریم. امروز بدترین روز تاریخ ورزشی من بود. ما هیچی نداشتیم که از آن حرف بزنم و بخواهم از عملکرد تیم دفاع کنم. من تیم‌هایی داشتم که حریف را تحت فشار قرار می‌داد، اما امروز تیم ما همه چیز را باخت با این حال هنوز امید داریم. اگر چند بازیکن بیرون بنشینند شرایط تیم بهتر می‌شود.

منبع:تسنیم

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين