امروز : شنبه, ۵ بهمن , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۱/۱۳ - ۲۰:۲۹ ذخیره فایل ارسال به دوستان

عز‌ت‌‌اللهی برای مذاکره و عقد قرارداد جدید با روستوف به ترکیه رفت

یک رسانه ورزشی یونان اعلام کرد سعید عزت‌اللهی، ملی‌پوش ایرانی با وجود داشتن پیشنهادهایی از تیم‌های المپیاکوس و پاناتینایکوس راهی ترکیه شد تا با روستوفی‌ها وارد مذاکره شود.

به گزارش بابل نوین،وضعیت انتقال سعید عزت‌اللهی، ملی‌پوش ایرانی و انتخاب تیم جدیدش یکی از اخبار مهم رسانه‌های ورزشی یونان در روزهای اخیر بود. دو باشگاه صاحب‌نام المپیاکوس و پاناتینایکوس با ارا‌ئه پیشنهادهایی خواهان به خدمت گرفتن عزت‌اللهی هستند. مدیر فنی تیم پاناتینایکوس امروز (چهارشنبه) وعده جذب این ملی‌پوش ایرانی را داد و المپیاکوس نیز امیدوار است تا ۱۰ روز آینده عزت‌اللهی را متقاعد به عقد قرارداد سه ساله با دستمزد ۷۵۰ هزار یورویی کند.

ساعتی قبل رسانه‌های ورزشی یونان از عزیمت سعید عزت‌اللهی به شهر آنتالیای ترکیه و مذاکره او با مسئولان باشگاه روستوف روسیه جهت عقد قرارداد جدیدش خبر دادند. عزت‌اللهی در صورت انجام این کار پیشنهادهای دو تیم مطرح یونانی را به بایگانی خواهد سپرد.

قرارداد سعید عزت‌اللهی با تیم روستوف روسیه آذر ماه گذشته خاتمه یافت و قربان بردیف، نایب رئیس و مربی این تیم روسی خواهان ادامه حضور این ملی پوش ایرانی است. سردار آزمون، ملی‌پوش ایرانی نیز برای تیم روستوف روسیه بازی می‌کند./م

منبع : نود

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين