امروز : پنج شنبه, ۳ بهمن , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۱/۱۳ - ۲۰:۳۸ ذخیره فایل ارسال به دوستان
مسؤول نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهرستان خلخال:

خبرنگاران توطئه های دشمنان را خنثی کنند

مسؤول نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهرستان خلخال با اشاره به نقش خطیر خبرنگاران، گفت: خبرنگاران با مقابله به مثل در مقابل تهاجم فرهنگی و حرکت در مسیر تعیین شده از سوی امام راحل و رهبر معظم انقلاب بسیاری از توطئه های دشمن را خنثی می کنند.

به گزارش بابل نوین،حجت الاسلام عزیزالله عابدی، مسؤول نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهرستان خلخال، عصر امروز در جمع خبرنگاران این شهرستان با تبریک و گرامیداشت دهه مبارک فجر، خاطرنشان کرد: هدایت درست جامعه از سوی خبرنگاران مردم را به راه راست و انتشار هر گونه مطالب نادرست جامعه را به سمت انحراف هدایت می کند.

وی با اشاره به نقش تعیین کننده خبرنگاران در دوران پیروزی انقلاب اسلامی ایران، اشاره کرد و افزود: خبرنگاران نقش مهمی در  انتشار خبرهای مربوط به فعالیت های انقلابی علیه رژیم ستمشاهی و رساندن پیام امام خمینی(ره) به مخاطبان انقلاب به صورت پنهان و آشکار را بر عهده داشتند تا از این طریق زمینه حضور بیشتر مردم در صحنه انقلاب و در نتیجه پیروزی انقلاب اسلامی فراهم شود.

حجت الاسلام عابدی، تصریح کرد: امروز نقش خبرنگاران از هر زمان دیگری بیشتر احساس می شود چرا که خبرنگاران با مقابله به مثل در مقابل تهاجم فرهنگی و حرکت در مسیر تعیین شده از سوی امام راحل(ره) و مقام معظم رهبری بسیاری از توطئه های دشمن را خنثی کرده و به حفظ دستاوردهای شهدا و نظام اسلامی کمک می کنند.

حجت الاسلام عابدی انتقاد از وضعیت نامناسب جامعه و عملکرد مدیران را حق مسلم خبرنگاران دانست و گفت: انتقادی که بدور از حاشیه های جناحی و سیاسی و در جهت رفاه حال مردم باشد قابل قبول افکار عمومی بوده و این گونه انتقادهای سازنده نباید با واکنش سریع انتقاد شوندگان روبرو شود.

مسؤول نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهرستان خلخال، بیان داشت: آزادی اهل قلم و خبرنگاران در انتشار واقعیات جامعه به برکت خون شهدا و انقلاب اسلامی حاصل شده و این آزادی قلم اصحاب خبر باید به قوت خود حفظ شود تا زمینه عدالت اجتماعی و شناسایی نقاط ضعف و قوت مدیران فراهم شود.

وی از احیای روابط عمومی در سپاه ناحیه خلخال خبرداد و افزود: از این پس خبرنگاران خلخال مورد حمایت دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه بوده و دعوت از خبرنگاران رسانه های جمعی برای پوشش خبرهای بسیج سپاه از طریق روابط عمومی صورت می گیرد./م

منبع : رسا

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين