امروز : یکشنبه, ۶ بهمن , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۱/۱۴ - ۱۸:۳۹ ذخیره فایل ارسال به دوستان

از بازی در فیلم “دعوتنامه” متاسفم

به گزارش بابل نوین، بازیگر فیلم “آباجان” گفت: وقتی اثری ساخته می شود همه اثر را به فیلمنامه منتسب می کنند و نمی دانند این فیلمنامه تا لحظه تولید تا چه حد دچار تغییرات شده است و همه چیز را بر گردن فیلمنامه می اندازند.

حمیدرضا آذرنگ یکی از پرکارترین بازیگران سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر در خصوص انتخاب فیلمنامه از سوی بازیگر گفت: فیلمنامه اولین قراردادی است که یک بازیگر با اثر می بندد. یعنی در ابتدا فیلمنامه ارسال می شود و بعد از آن اثر پذیرفته می شود.

وی ادامه داد: فیلمنامه در انتخاب یک بازیگر برای حضور در یک فیلم بسیار مثمر ثمر است و من متاسفم که ۲ انتخاب غلط داشته ام که یکی از آنها در همین جشنواره است. در اصل من انتخاب غلطی نداشتم بلکه اشتباه اعتماد کرده ام.

بازیگر فیلم “ماجان” فیلمنامه نویس را مظلوم دانست و تایید کرد: وقتی اثری ساخته می شود همه اثر را به فیلمنامه منتسب می کنند و نمی دانند این فیلمنامه تا لحظه تولید تا چه حد دچار تغییرات شده است و همه چیز را بر گردن فیلمنامه می اندازند.

وی درخصوص بازی در فیلم “دعوتنامه” که از نگاه منتقدین فیلمی فاقد ارزش شناخته شده گفت: من تعارف ندارم. مهرداد فرید انسان بسیار خوب، دوست داشتنی است اما ما در مورد هنر صحبت می کنیم.

حمیدرضا آذرنگ درباره مشکلات بوجود آمده برای فیلم “دعوتنامه” خاطرنشان کرد: من وقتی در اتفاق قرار گرفتم که خیلی از اتفاق ها افتاده بود و من نمی دانستم. بی نهایت اصرار کردم تا وضعیت درست شود اما آقای فرید اهمیتی نمی دادند. من مطمئم اگر آقای فرید اعتماد می کردند و در مورد بازیگران کمی حساسیت های خود را برای تولید اثر هنری بالا می بردند این اتفاقات پیش نمی آمد تا فیلمی قابل دفاعی ساخته شود اما من هیچ دفاعی ندارم چون می دانم در انجا اتفاقات غلطی افتاده است.

منبع:میزان

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين