امروز : دوشنبه, ۷ بهمن , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۱/۱۵ - ۱۱:۵۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

افزایش حقوق بازنشستگان نیروهای مسلح

معاون پارلمانی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در همدان گفت: 663 هزار بازنشسته نیروهای مسلح در کشور وجود دارند که حقوق آنها تا میزان 90 درصد حقوق شاغلان هم تراز خود افزایش خواهد یافت.

به گزارش بابل نوین، به نقل از خبرآنلاین، سردار رضا طلایی نیک، که در مراسم قدردانی از بازنشسته های نمونه نیروهای مسلح استان همدان سخن می گفت با اعلام مطلب فوق از تصویب قانونی برای افزایش حقوق بازنشستگان تا میزان نود درصد حقوق شاغلان هم تراز خود در برنامه پنج ساله آینده خبر داد و خاطرنشان کرد: وضعیت اقتصادی مردم در شرایط فعلی قابل مقایسه با قبل از انقلاب اسلامی نیست.

وی تصریح کرد: ولی با این وجود در این عرصه هنوز به نقطه مطلوب نرسیده ایم و باید تلاشهای بیشتری، در این خصوص صورت گیرد.

معاون پارلمانی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران برای مردم ما قدرت فکری، فرهنگی، علمی و دفاعی به ارمغان آورد و قرار گرفتن ایران در ردیف ده کشور برتر دنیا به لحاظ پیشرفتهای علمی نیز، در مسیر انقلاب اسلامی به دست آمده است.

گودرزی، مدیر ارشد وزارت دفاع در استان همدان و مدیر کل تامین اجتماعی نیروهای مسلح استان هم نیز در این مراسم از اعطای بیش از چهار میلیارد و هشتصد میلیون تومان تسهیلات به بازنشستگان و شاغلان نیروهای مسلح در استان خبر داد و گفت: از ابتدای سال بیش از سی میلیارد تومان در حوزه درمان این نیروها در استان هزینه شده است.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين