امروز : دوشنبه, ۷ بهمن , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۱/۱۵ - ۱۸:۲۷ ذخیره فایل ارسال به دوستان

حمایت ۳ صنف هالیوود از اصغر فرهادی

به گزارش بابل نوین،  انجمن کارگردانان، انجمن بازیگران و انجمن فیلمنامه‌نویسان آمریکا در حمایت از اصغر فرهادی اقدام دونالد ترامپ را محکوم کردند.
انجمن کارگردانان، انجمن بازیگران و انجمن فیلمنامه‌نویسان آمریکا با محکوم کردم اقدام بحث‌برانگیز دونالد ترامپ مبنی بر ممنوعیت ورود شهروندان هفت کشور مسلمان به آمریکا، اعلام کردند که این اقدام کاملا برخلاف ایده «برابری فرصت‌ها»ست.

بنا بر گزارش «ایندیا اکسپرس»، اصغر فرهادی چند روز پیش با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد به دلیل این اقدام در مراسم اسکار ۲۰۱۷ شرکت نخواهد کرد.

شانزده هزار کارگردان عضو انجمن کارگردانان آمریکا هستند که در بیانیه رسمی خود در همین راستا اعلام کرده‌اند «داد و ستد آزادانه در هنر» در مرکز هویت سینما و تلویزیون قرار دارد و فرمانی که روز بیست و هفتم ژانویه توسط ترامپ صادر شده است کاملا با این ایده در تضاد است. این انجمن نوشته است:«انجمن کارگردانان آمریکا معتقد است که تمام هنرمندان، صرف نظر از ملیت، دین یا جنسیت‌شان باید بتوانند به آمریکا بیایند و آثار هنری‌شان را نمایش دهند. سیاستی که از این موضوع جلوگیری می‌کند، باید دغدغه تمام کسانی باشد که به سینما و هنر اهمیت می‌دهند.»

منبع:خبرآنلاین

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين