امروز : چهارشنبه, ۹ بهمن , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۱/۱۶ - ۱۲:۲۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان

موگرینی هم از ترامپ انتقاد کرد

به گزارش بابل نوین، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در سخنانی سیاست محدودیت مهاجرتی رئیس جمهوری آمریکا را مورد انتقاد قرار داد.
به نقل از پایگاه اینترنتی اروپا آنلاین، فدریکا موگرینی مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در سخنانی اعمال محدودیت سیاست های مهاجرتی از سوی «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری آمریکا را مورد انتقاد قرار داد.

وی با بیان اینکه اروپا خواهان تداوم همکاری با آمریکا است، اظهار داشت: سیاست اعمال محدودیت نمی تواند شیوه درستی برای مقابله با پدیده مهاجرت باشد.

موگرینی با اشاره به ساخت دیوار حائل در مرز مکزیک گفت: اتحادیه اروپا به ساخت چنین دیواری اعتقاد ندارد، سعی ما بر همکاری با کشورهای اروپایی و شرکایمان در منطقه است.

این در حالی است که «جان کِلی» وزیر امنیت داخلی آمریکا در مصاحبه با شبکه تلویزیونی «فاکس نیوز» ابراز امیدواری کرد که پروژه احداث دیوار در مرز مشترک آمریکا- مکزیک ظرف دو سال آینده به پایان برسد.

گفتنی است «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا در چارچوب برنامه های گسترده خود برای کاهش مهاجرت به آمریکا و ارتقای امنیت ملی روز چهارشنبه ۲۵ ژانویه (ششم بهمن ماه) دستورالعمل احداث یک دیوار در امتداد مرز مشترک آمریکا- مکزیک را امضاء کرد.

منبع:مهر

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين