امروز : پنج شنبه, ۱۰ بهمن , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۱/۱۶ - ۱۶:۵۸ ذخیره فایل ارسال به دوستان

فروشگاه زنجیره‌ای در آمریکا فروش محصولات دختر ترامپ را متوقف کرد

به گزارش بابل نوین، فروشگاه‌های زنجیره‌ای نوردستروم آمریکا اعلام کرد: فروش محصولات تولیدی شرکت دختر ترامپ را به دلیل کاهش شدید فروش متوقف کرده است.

به نقل از راشاتودی، شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای نوردستروم آمریکا تصمیم گرفته است تا فروش محصولات تولیدی ایوانکا ترامپ، دختر رئیس جمهور این کشور را متوقف کند.

این شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای اعلام کرد اصلی‌ترین علت این تصمیم کاهش بیش از انتظار فروش این محصولات بوده است.

نوردستروم اعلام کرد: با توجه به علمکرد این برند در بازار جهانی تصمیم گرفته‌ایم تا خرید این محصول و فروش آن را متوقف کنیم.

شرکت ایوانکا ترامپ که پوشاک و کفش زنانه را با نام برند ایوانکا ترامپ عرضه می‌کند پیش‌تر در وب‌سایت و فروشگاه‌های نوردستروم به فروش می‌رسید اما روز پنج‌شنبه نوردستروم نام محصولات ایوانکا را از سایت خود نیز حذف کرده است. از زمان آغاز مبارزات انتخاباتی ترامپ فروش برند ایوانکا ترامپ در آمریکا به شدت کاهش یافته است.

کمپینی موسوم به “کیف پولت رو نگه دار” که منتقد دولت ترامپ است از مصرف‌کنندگان آمریکایی خواسته است تا محصولات مرتبط را با ایوانکا ترامپ و دونالد ترامپ را نخرند و فروشگاه‌هایی که این محصولات را عرضه می‌کنند را نیز بایکوت کنند.

بنیانگذار این کمپین اعلام کرده است من از این اقدام هیجان‌زده هستم و مطمئن هستم که بسیاری از افرادی که در این کمپین همراه ما هستند نیز هیجان‌زده‌اند.

پس از آنکه یکی از خریداران نوردستروم طی نامه‌ای سرگشاده از این فروشگاه زنجیره‌ای خواست تا فروش محصولات سمی ایوانکا ترامپ را متوقف کند نوردستروم به یکی از اهداف اصلی تحریم خریداران امریکایی بدل شد.

منبع: فارس
ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين