امروز : جمعه, ۴ بهمن , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۱/۱۷ - ۱۰:۲۸ ذخیره فایل ارسال به دوستان

سهم ناچیز ایران در صنعت اسپا

حضور توانمند در نمايشگاه‌های بين المللی می‌تواند موضوع سهم كم كشورمان ازصنعت اسپا را افزايش دهد.

به گزارش بابل نوین، به  نقل از  باشگاه خبرنگاران جوان؛ میثم عسگری مدیر عامل اسپیان اسپا طی شستی گفت: از سال ٨٩با مرکز اسپا در ولنجک آغاز کردیم و اکنون دو شعبه در هتل‌هایی فرودگاه امام و شمشک را دایر کرده‌ایم.

وی بیان کرد: اکنون تعریف دقیقی در مورد اسپا نه در ایران و حتی در جهان وجود ندارد. در صورتیکه اسپا قبل از تمدن بشر با استفاده از آب‌های مقوی و جلبک‌ها برای سلامتی بدن استفاده شده است و به آب درمانی به عنوان پایه اساسی اسپا می توان اشاره کرد.درسال ٢٠١٠ در امریکا ١۵٠ میلیون نفر با استفاده از اسپا نزدیک به ١٣ میلیون دلار درامد زایی ایجاد کرد.
.
وی بیان کرد:در اذهان مردم اینگونه است که اسپا خدمات لوکسی را ارایه می دهد ولی ما تلاش کردیم این خدمات رابه گونه ای ارایه دهیم تا تمامی مردم بتوانند از خدمات آن استفاده کرده وسلامت جامعه نیز تامین شود.
وی بیان کرد: اسپا یک نوع صنعت است،کشورهای مالزی، ترکیه، تایلند، سنگاپور ،اندونزی، آمریکا به شدت از این صنعت برای جذب گردشگری استفاده می‌کنند.ما باید تلاش کنیم با توجه به جوانان خلاق و توانمندی که در اختیار داریم از دنیا عقب نمانیم، بنابر این امیدواریم در اینده شاهد اتفاقات خیلی خوب در مورد صنعت اسپا باشیم.
وی اظهار کرد:هنوز دانش کافی در ایران در مورد اسپا وجود ندارد ،حتی دانشگاهها هم اطلاعات دقیقی در این زمینه ندارند ،بنابر این حضور در نمایشگاهها و ایجاد سمینارها می توانیم این صنعت رامعرفی کنیم
وی افزود: ما اکنون در نمایشگاه‌ها بین المللی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی، گردشگری کشور می‌یابیم تا بر این امر صحه بگذاریم و آن‌را به صورت ملموس به همگان معرفی کنیم ما با حضور هرچه با قدرت و توانمندتر در نمایشگاه می‌توانیم آن‌را هرچه بهتر معرفی کنیم .
ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين