امروز : سه شنبه, ۳۰ دی , ۱۳۹۹
تاریخ : 2015/05/12 - 8:07 ذخیره فایل ارسال به دوستان

من یـــــــمــــــــنی ام

اگر می‏خواستیم پرده از چهره کریه دست نشاندگان آمریکا برداریم و ثابت کنیم که فرقى بین محمدرضاخان و صدام امریکایى و سران حکومت مرتجع عربستان در اسلام زدایى و مخالفتشان با قرآن نیست و همه نوکر امریکا هستند

 مأمور خراب کردن مسجد و محراب و مسئول خاموش نمودن شعله فریاد حق طلبانه ملتها، باز به این زیبایى میسر نمی‏گردید… و در هر صورت آل سعود براى تصدى امور کعبه و حج لیاقت نداشته و علما و مسلمانان و روشنفکران باید چاره‏اى بیندیشند. (پیام امام خمینی(ره) به مناسبت شهادت زائران ایرانی توسط ماموران ءال سعود ۱۲/۵/۱۳۶۷)

چند صباحی است که مردم مظلوم منطقه در جریان بیداری اسلامی و رهایی از بند مزدوران و مستکبران و رسیدن به آزادی در لوای اندیشه اسلامی هستند. فریاد های مردم مظلوم بحرین ، عربستان، لیبی ، مصر و امروز یمن که کاخ دست نشانده های غرب و آمریکا را ویران ساخته و همه جبهه استکبار را، از بازیگردان تا بازیگر و عروسک های خیمه شب بازی را به لرزه انداخته است.

به راستی امروز مردم جهان پیام حضرت روح ا… (ره) را با عمق وجود درک می کنند که حضرتشان گرفتاری بلاد اسلامی را از سران دست نشانده یشان می دانست و رمز تحقق اسلام ناب را در رهایی از اندیشه های شرک آلود ترویج یافته در دستگاه های حکومتی  غرب زده جهان اسلام عنوان می کرد.

این بیداری عرصه را بر مستکبران تنگ کرده و حال که منافع خود را در خطر می بینند دست به جنایت می زنند و دست نشانده های خود را به خیانت وا میدارند و این نوکران حلقه به گوششان در منطقه نیز بجای اتکا به قدرت درونی ملت خود، دست به سینه به دنبال حفظ قدرت خود و منافع مستکبرینند و قریب به پنجاه روز است که از تجاوز وحشیانه رژیم مزدور ءال سعود به کشور مظلوم و فقیر یمن می گذرد و نمونه ای دیگر از جبهه حق و باطل در این عرصه پدیدار شد.

خروج یمن که از نظر ژئوپلتیکی اهمیت ویژه ای در منطقه دارد، از دست نوکری دیگر باعث التهاب فراوان در جبهه استکبار گردید و قاعدتا تسلط مردم یمن به سرنوشت شان خط قرمزی است که نظام سلطه بویژه آمریکا و اسرائیل داعش پرور را نگران و مجبور به موضع گیری علیه آن می کند. البته نظام سلطه و در راس آن آمریکا در کارشکنی ید طولایی دارد. آنچنان که ما در انقلاب عظیم اسلامی خود نیز توطئه های آمریکا و هم پیمانانش را تجربه کردیم و با ایستادگی آنها را نقشه بر آب کرده ایم.

ما فعالان فرهنگی انقلاب اسلامی و هیئات مذهبی شهرستان بابل در این برهه که جهان پیچ تاریخی خود را طی می کند نکاتی را در این باره مورد تذکر قرار می دهیم:

  • به برادران و خواهرانمان در یمن عرضه میداریم راهی که شما آغاز کرده اید راه پر فراز و نشیبی است که روزگاری ما آن را سپری کردیم و جوانان ما امروز میراث دار عزت عظمت ایستادگی مان هستند. از هیچ نهیبی نهراسید که تجربه ثابت کرده است این نهیب ها جز پارس سگ های ترسوی گرسنه نیست.

  • نکته دوم نسبت به کشورهای منطقه بویژه عربستان خبیث است. ضمن محکوم کردن حمله غیر قانونی و غیر بشری ءال سعود ملعون به انقلاب مردمی یمن تصور می شود زمان آن رسیده که این سران کشورها نیز با صدای ملتهای خود همنواشوند و بدانند که صدای مظلومان کاخ آرزوهای آنان را ویران خواهد کرد. پیرو سخنان مقام معظم رهبری که فرمودند: سعودی ها در این ماجرا قطعاً ضربه خواهند خورد و بینی آنها به خاک مالیده خواهد شد، عربستان بداند که اقدامات خصمانه آن نمی تواند مرگ حکومت آل سعود را به تاخیر بیندازد و دیر یا زود فریاد مظلومان عربستان دامن این سران متحجر را خواهد گرفت.

  • نکته سوم نسبت به مسولین امور اجرایی و قوه مجریه می باشد. انتظار می رود که مسولین جمهوری اسلامی در کنار مظلومان یمن باشند و همچنان که هجمه غیر منطقی عربستان به انقلاب مردمی یمن را محکوم کردند از هیچگونه کمک رسانی به انقلاب یمن کوتاهی ننمایند.و همانند کشور ونزوئلا به اخراج سفیر عربستان اقدام نمایند.

  • نکته چهارم خطاب به مسولین سازمان ملل اینکه بار دیگر تروریسم دولتی فعال و جنگی دیگر علیه مردم بی دفاع و غیر نظامی کشوری در غرب آسیا شکل گرفته است. حال همه مردم آزاده جهان انتظار موضعی واقعگرایانه و بدور از بازی های سیاسی از شما دارند.

بیانیه فعالان فرهنگی انقلاب اسلامی و هیئات مذهبی شهرستان بابل برای مردم مظلوم یمن-۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۴

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين