امروز : شنبه, ۵ بهمن , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۱/۱۷ - ۱۷:۳۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

قلعه نویی: از کورس قهرمانی عقب افتادیم

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز با بیان اینکه پرسپولیس در این مسابقه بهتر کار کرده است، گفت: ما امروز ۱۰ بازیکن خود را در اختیار نداشتیم ولی در مجموع بازی زیبایی بود.

به گزارش بابل نوین، امیر قلعه نویی بعد از شکست تیم فوتبال تراکتورسازی مقابل پرسپولیس در هفته بیستم لیگ برتر فوتبال گفت: به تیم پرسپولیس، بازیکنان و کادر خوبش تبریک می گویم. همه از فوتبال امروز لذت بردند. پرسپولیس از ما بهتر بازی کرد.

وی افزود: ما امروز ۱۰ بازیکن خود را در اختیار نداشتیم ولی در مجموع بازی زیبایی بود. واقعیت قضیه این است که بازیکنان اصلی خود را نداشتیم. بعضی از بازیکنان ما مثل ایران پوریان و سعید آقایی و شهرام گودرزی فیزیکی در زمین بودند. اگر بازیکنان دیگر را داشتیم، این نفرات را بازی نمی دادیم چون یکباره این مشکل برای تراکتورسازی پیش آمد.
سرمربی تراکتورسازی تاکید کرد: به غیر از گل اول پرسپولیس که شک دارم آفساید بود، تیم داوری عالی کار کرد و پرسپولیس در این شرایط هم از ما بهتر بازی کرد و هم فاصله امتیازاتش را زیاد کرد. با این وضعیت از کورس قهرمانی عقب افتادیم.
قلعه نویی در خصوص اینکه آیا امکان تغییر رای فیفا وجود دارد یا خیر، گفت: خیر، پنجره نقل و انتقالات دیگر بسته شده است و این مشکل حل نمی شود./م
منبع : مهر
ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين