امروز : جمعه, ۲۷ دی , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۱/۱۷ - ۲۰:۳۸ ذخیره فایل ارسال به دوستان

تظاهرات در تورنتو علیه سیاست‌های ترامپ

به گزارش بابل نوین، هزاران شهروند کانادایی در تورنتو به خیابان‌ها آمده و به سیاست‌های اخیر رئیس جمهور آمریکا اعتراض کردند.

به نقل از پرس تی وی، سیاست های رئیس جمهور آمریکا علیه مهاجران، اعتراض های گسترده در شهرهای تورنتو، هنگ کنگ و لندن را به همراه داشت.

بر اساس این گزارش، خشم گسترده از حکم رئیس جمهور آمریکا در زمینه ممنوعیت ورود مسافران از هفت کشور مسلمان دنیا، ادامه دارد.

تظاهرات علیه رئیس جمهور آمریکا این بار به کانادا و هنگ کنگ، کشیده شد. در شهر تورنتو کانادا، هزاران تظاهرکننده برای استقبال از مهاجران به خیابان ها آمدند و با حمل پلاکاردهایی، استیضاحِ دونالد ترامپ را خواستار شدند. از زمان صدور حکم بحث انگیز رئیس جمهور آمریکا، مردم کانادا تاکنون چند بار تجمع اعتراض آمیز برپا کرده اند.

در هنگ کنگ نیز کارگران مهاجر برای ابراز خشم خود از دستور اجرایی رئیس جمهور آمریکا، راهپیمایی کردند. تظاهرکنندگان مقابل کنسولگری آمریکا در هنگ کنگ تجمع کردند و علیه دونالد ترامپ شعار سر دادند. مسئولیت برگزاری این تظاهرات را زیرشاخه «ائتلاف بین المللی مهاجران» در هنگ کنگ بر عهده داشت.

در شهر لندن انگلیس نیز هزاران تظاهرکننده، افزایش فشارهای جهانی بر کاخ سفید را خواستار شدند تا سیاست های رئیس جمهور آمریکا علیه مهاجران کاملاً برچیده شود.
منبع: تسنیم

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين