امروز : پنج شنبه, ۳ بهمن , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۱/۱۷ - ۲۱:۰۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان

واکنش قلعه‌نویی به ممنوع‌المصاحبه شدن بازیکنان

به گزارش بابل نوین، سرمربی تیم تراکتورسازی گفت: ما بازیکنان تیم را ممنوع‌المصاحبه نکردیم فقط پیش از بازی امروز به آنها گفته بودم در مورد پرسپولیس حق ندارند صحبت کنند. در چارچوب هفته بیستم لیگ برتر فوتبال دو تیم پرسپولیس و تراکتورسازی در ورزشگاه آزادی به مصاف رفتند که این دیدار در پایان با نتیجه ۳ بر صفر به سود قرمزپوشان به پایان رسید.

امیر قلعه‌نویی سرمربی تیم تراکتورسازی در پایان این دیدار در پاسخ به سؤال خبرنگاران که در مورد دربی پیش‌بینی شما چیست؟ گفت: من کاری به دربی ندارم و راجع به تیم خودم حرف می‌زنم.
وی در واکنش به صحبت‌های فرزاد حاتمی که در مصاحبه خود اعلام کرده که فوتبال را لجن برداشته است و باید یک سیل بیاید و این لجن فوتبال را ببرد، گفت: نه او نباید این طور صحبت می‌کرد من باید او را ببینم و سؤال کنم که چه گفته است.
سرمربی تیم تراکتورسازی در پاسخ به این سؤال که بازیکنان تیم شما مدعی شدند که ممنوع‌المصاحبه شدند آیا شما آنها را ممنوع‌المصاحبه کرده‌اید، گفت: ما چنین چیزی نگفته‌ایم من خودم در حال حاضر مصاحبه می‌کنم. پیش از بازی امروز به بازیکنان تیم گفته بودم در مورد تیم پرسپولیس حق ندارید مصاحبه کنید حتی به بازیکنان پرسپولیسی تیم تراکتور نیز گفتم که پیش از بازی به سمت برانکو بروند و با او خوش و بش کنند. به هر حال هر مربی سلیقه خودش را دارد.
قلعه‌نویی در ادامه صحبت‌های خود عنوان کرد: ما تا لحظه آخر باید امید داشته باشیم از فردا هم به فکر یک بازی خوب مقابل ذوب آهن هستیم.
سرمربی تیم تراکتورسازی در مورد عدم حضور نوراللهی و عالیشاه در تیم تراکتورسازی، گفت: واقعاً ناراحت هستم که این بازیکنان نمی‌توانند در ترکیب تیم بازی کنند. آنها با یک امیدی آمده بودند تا هم در این تیم بازی کنند و هم دوران خدمت مقدس سربازی را سپری کنند. من ناراحت بیگ‌زاده نیز هستم.
منبع:فارس
ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين